• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Periodicky zvuk od predniho kola (treni)
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
DemCZ
Friday 22 June 2007 - 08:42:19 Citovat
Host
Zdarec,
Mam Corsa B 1,4 96. Predni leve kolo me zacalo vydavat periodicky zvuk. Prirovnal bych to kov o kov (ale neni to piskani, spise treni). Zvuk je slysitelny jen pri otevrenem okne. A jen pokud natacim volant doprava a jen pri urcite rychlosti mezi 30-70km/h. Podle me to nejsou brzdove desticky o kotouc. Pri seslapnuti brzdy jde zvuk slyset stale a stejne.
Napadlo me, ze nejaka cast by se mela namazat. Ale co ? Cep,silentblok..? Nevite co bych mel maznout,cim a jak?
Diky za rady.
freez
Friday 22 June 2007 - 08:53:53 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Zdarec , jenom dotaz píšeš o natočení kola doprava myslíš li tím plný rejd ? nemáš načatej homokinetickej kloub ? jinak mě to dělal prasklej silent na stabilizátoru , porád sem šel po tom co to je a nemoh sem to najít ono to bylo vidět až když se auto přizvedlo , což se přesně dělo v zatáčce ,a pak to zastřípalo viz třeba na kruháči a tak .

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
qpc
Friday 22 June 2007 - 09:09:49 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ahoj,na 90% ti to bude dělat ten plechovej štít brzdy.Sundej kolo,trošku ho šroubovákem odtlač od kotuče a vyzkoušej

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


DemCZ
Friday 22 June 2007 - 09:37:52 Citovat
Host
No bohuzel to zacina zvucet jiz pri mirnem zatoceni doprava. A az do plneho otoceni kola. Plechovy stit brzdy? No mrknu se, je to mozne. Ale bojim se ze to bude neco horsiho. Ten zvuk neni nijak vyrazny, ale je tam a stve me, ze nevim od ceho..Dnes jsem jel a nic, vcera prselo, takze bud se neco promazlo vodou a dokud to nevyschne, tak pohoda. Mozna bude potreba namazat. Kdo maze ten jede:-) Predpokladam, ze se pohyblive casti mazou, ale kde a jak? Jinak diky moc za rady.
Čelda
Friday 22 June 2007 - 09:59:10 Citovat
Host
To samé i mě dělalo.Myslel jsem že je přidřená destička,tak jsem sundal kolo na obou kolech dřel ten krycí plech kotouče o kotouč. Tak jsem ho odtlačil a očistil kotouč od rzi která se tam vytvořila a je pokoj.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1748 sec,0.1382 z toho dotazů.