• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cukání motoru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
lith
Sunday 03 June 2007 - 15:35:19 Citovat
Host
Ahoj všem, na mojí Tigře 1,6 mi cuká motor. Vím, že to není jen můj problém a bylo to tu hodněkrát probráno. Ale dělá to jak kdy. Jednou nastartuju a ok a pak zase někdy to cuká. Neví někdo co a jak? Další věc - zapnu po zimě klimu a ozývá se hluk a klima nechladí. Je to je o doplnění náplně nebo odešel kompresor ? Díky za rady
peta7
Sunday 03 June 2007 - 17:28:26 Citovat
Host
jestli ti "fachci" kompresor tak to nebude v nem.V kompresoru je cidlo ktere pri nizke hladine media nespusti kompresor.Je to spise v malem mnozstvi media a proto nestaci klima chladit.Ono je to caste ze unik je na chladici klimatizace za "vrtuli".Ale ono je to aj normalni ze urcite mnozstvi unikne aj samo, a je doporucene napln doplnit raz za dva r.Cus.
ttoommaass
Sunday 03 June 2007 - 20:57:48 Citovat
Host
cukani - zapalovaci lista ci modul, nevim co tam mas.

tedy za predpokladu, ze jsi menil vse ostatni, svicky, palivovy filtr, .......

Tom
VB 96
X20XEV
271000km
dada
Sunday 03 June 2007 - 22:17:36 Citovat
Host
může to být i EGR, popiš trochu kdy to cuká a typ motoru
lith
Monday 04 June 2007 - 11:45:49 Citovat
Host
no motor je X16XE. Cuká to spíš v urèitých otáèkách....jak èlovìk akceleruje. Vždycky cukne...chvilku dobrý a zase. Jinak to není pravidlo. Nìkdy nastartuju a ok. Jo a taky nìkdy po startu se mi zdá, že to špatnì drží otáèky...krátce a pak se to ustálí na na volnobìžný

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1644 sec,0.1341 z toho dotazů.