• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klima-flek pod autem
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Thursday 09 September 2004 - 09:32:53
Host
čus nevíte někdo prosím kdy vzniká po puątěné klimatizaci flek na zemi je to při kaľdém zapnutí nebo po určitých intervalech a jak vypadá ten flek. Včera jsem měl puątěnou klimoąku pak jsem zaparkoval před domem a najednou pod autem flek. Tak jsem dal auto do garáľe předtím jsem si dal pod něj pytel a do rána tam ľádný flek nebyl. Nejdříve jsem si myslel, ľe je to olej a říkal jsem si ľe je to v prdeli. Ale ľádný flek tam nebyl tak nevím. poraďte prosím díky
Lib
Thursday 09 September 2004 - 11:38:36
Host
Je to jednoduche - je to vysrazena voda z vedeni klimatizace. Naprosto normalni a bezny jev.
maniac
Thursday 09 September 2004 - 11:56:20
Host
Lib napsal ...
Je to jednoduche - je to vysrazena voda z vedeni klimatizace. Naprosto normalni a bezny jev.

má to nějaký zápach a nějakou barvu? dík
Lib
Thursday 09 September 2004 - 13:04:23
Host
no ja to nikdy nezkoumal, rekl bych ze to je cista voda (srazena vlhkost) ktera mozna cestou na zem nabere nakej bordel, takze to muze smrdet prakticky po cemkoliv
riwal
Friday 10 September 2004 - 11:00:15
Host
Je to kondenzát vzduąné vlhkosti na výparníku - normálka jinak to nejde. Občas se můľe stát u výkonných klimatizací, ľe začne na výparníku namrzat, ale klimy maj na to ochranu a samy se vypnou, ale to jen pro info.
Anonymous
Saturday 11 September 2004 - 08:39:57
Host
Pro daląí "malé děti": kdyľ se podíváą doma na ledničku zezadu, tak na kompresoru je vanička a do ní ústí hadička. Kdyľ se lednička mezi cykly samorozmrazuje, tak ta voda ztéká do vaničky. Vanička je na horkém kompresoru, takľe se vodička zas odpaří... No a s klimatizace je taková velikánská lednička. Pokud tě to fakt zaujalo, vraľ do ledničky hrnec s horkou vodou a pozoruj, kolik vody bude ve vaničce. A příątě si povíme něco o termodynamickém cyklu ...
ALDA Email
Sunday 13 March 2005 - 15:04:48
Host
Anonymous62.141.25.1 napsal ...
Pro daląí "malé děti": kdyľ se podíváą doma na ledničku zezadu, tak na kompresoru je vanička a do ní ústí hadička. Kdyľ se lednička mezi cykly samorozmrazuje, tak ta voda ztéká do vaničky. Vanička je na horkém kompresoru, takľe se vodička zas odpaří... No a s klimatizace je taková velikánská lednička. Pokud tě to fakt zaujalo, vraľ do ledničky hrnec s horkou vodou a pozoruj, kolik vody bude ve vaničce. A příątě si povíme něco o termodynamickém cyklu ...


No nic ve zlém, ale příątě bychom si měli zopakovat čeątinu, zvláątě pak pouľívání "s" a "z" .... ztéká .... s klimatizace ... apod. ... ľe ??? jinak docela milý příspěvek.
Red_Dwarf
Sunday 13 March 2005 - 20:13:39
Host
Je to trochu mimo téma,ale prý se má klima občas zapínat.Děláte to?Já jsem ji dlouho zapnutou neměl,tak zda to klimě nemohlo uąkodit.
macil
Sunday 13 March 2005 - 21:44:57
Host
Vraj aspoň raz za mesiac, ale vonku musí by» aspoň +4°C. Teda ak som to dobre pochopil z kniľky.
riwal
Sunday 13 March 2005 - 21:56:55
Host
jj je to tak, alepoň jednou měsíčně na půl hodiny, ale musí být víc jak 4 stupně nad nulou. Je to kvůli těsnosti aby se čerpadlo hnulo.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1343 sec,0.1041 z toho dotazů.