• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Koupě omegy
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rutus
Wednesday 09 March 2005 - 08:16:41
Host
[quote]Jeątě by se to dalo upřesnit: OPEL uľ nikdy více. Vím o čem mluvím, koho znám, ten byl rád, ľe se ho zbavil.

To by me teda hooodne zajimalo co to je za vola, ktery nadava na oply?! V cem asi jezdi, bubak?
Mam taky jednoho rakla v rodine, ktery nadava na oply. Ma Peugeota 306, najede pouze tak 7tisic rocne a to vetsinou mezi ruznyma servisama.
Oni maji v praci sluzebaky oply a pry se furt serou. Jsem si temer jisty, ze je okrada znackovy servis, ktery vzdy meni poloviny aut. Nebo je v tom neco jeste jinyho.
Rad bych videl jak by co se tyce sluzebaku obstali u nich dejme tomu Francouzi.
Tu Omegu 2.2 DTi prodaval v zari jeden znamy, pry je super, byl s ni moc spokojeny i kdyz ji nemel dlouho, chvalil si ji moc...

Anonymní
Wednesday 09 March 2005 - 11:34:38
Host
Vyhledal jsem si tuto stranku, protoze mam nabidku na opla a zrovna na co se ptal prvni prispevek. Tak nevim jestli to toho nakonec jit nebo nejit. Je to r.v. 2000, 2.5TD, najeto 85tis., s klimou atd., sada letnich i zimnich kol (vcetne disku). Chce za to 250tis. Myslite, ze jo nebo ne?

Dosud jezdim starickou Primerou 2.0 GTi, r.v. 1992 a chtel jsem to vymenit za tuto "lod".

Mam, ci nemam?? ...
EnRico
Wednesday 09 March 2005 - 11:48:58
Host
To ti nikdo takhle neřekne a za tebe nerozhodne. ©el bych předevąím po těch km, 85 tisíc je podezřele málo, nebude mít spíą tak 185.000?
Anonymní
Wednesday 09 March 2005 - 12:05:40
Host
Tem km bych asi veril. Je to pry dovezene z D, opravene po nejake havarce na pravy predek a potom si to ten clovek (majitel servisu) nechal pro sebe (to nemelo najeto ani 30tis.). Mel moznost jezdit s jinymi auty, takze toho dal moc nenajezdil. Ted se toho chce zbavit, pry je to bez problemu.

Vim, ze to za me nikdo nerozhodne. Ale pokud to ma najeto kolik ma, pripadne mi to celkem dobry, proto to zvazuji. Ale Oply neznam, tak nevim jestli s tim mohou byt za chvili nejake problemy. Nehodlam uz cpat prachy do oprav stareho Nissana, tak chci vymenit auto.
klubo
Wednesday 09 March 2005 - 13:27:53
Host
no tak kdyľ ne kilometry tak aspoň a» ti ukáľe fotky jak to vypadalo před opravou a nebo si stim zajeď třeba ke známýmu servismanovi nebo třeba i do opla a» ti to prohlídnou a napíchnou třeba i na počítač.
Anonymní
Wednesday 09 March 2005 - 13:31:25
Host
servis mam domluveny, sice ne opla, ale alespon neco. Nevis kolik stoji kontrola pres pocitac v Oplu? Na fotky se poptam, dik.
klubo
Wednesday 09 March 2005 - 15:11:40
Host
no víc jak 500 bych jim nedal, mě to stálo kolem 350K
rutus
Wednesday 09 March 2005 - 15:46:18
Host
Ja jsem se ptal kdysi v autorizaku pro informaci, kolik uctuji za prohlidku Opel auta, ktere planuje nekdo koupit. Je to 2000 CZK, nevim presne co kontroluji a kolik na sebe berou zodpovednosti, ale ta cena je docela dost.
klubo
Wednesday 09 March 2005 - 16:39:59
Host
ale ono kdyľ kupujeą auto třeba za 200-300tisíc tak uľ se to vyplatí dát i ty 2000 a mít jistotu ľe nekupujeą rohlik
Toli
Wednesday 09 March 2005 - 19:16:48
Host
jedna pani si ode mě kupovala astru a chtěla prohlídku v servisu Opel tak jsme tam dojeli technik s tim objel servis zajel na dílnu tam to zvedli na zdviľy řekli jí ľe to má novej výfuk vzali za kola jestli není vůle dali to dolu a snaľili se zjistit kde to bylo bouraný kdyľ nic nenaąli tak zvedly kapotu ujistili se ľe tam je i motor a řekli ľe je to dobrý nevim co to stálo platila si to ta paní ale jestli to stojí dva tisíce tak je to dost za to co předvedli bych jim dal 500 a nazdar bazar.Jinak mám Omegu 2.5 TD rok 1998 stříbrná CD Diamond nebouraná,alu,digiklima,atd. najeto má 94000km se serviskou je to po jednom dědovi který si kupuje novou Vectru
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2178 sec,0.1880 z toho dotazů.