• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Oplista gauner
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Rad 32
Saturday 19 February 2005 - 10:31:53
Host
Ahoj tak jako spousta jiných jsem vyrazil se svojí VeB na týden
na hory.Celou dobu jsem mněl strach aby mi jí někdo nečórnul nebo nepoąkodil.Vąe v pohodě.Po návratu domů se mi po první noci parkování na ulici naskytl nervy drásající pohled na auto.
Nějakej loupeľník mi ukrad plastovou liątu z předních dveří
u spolujezdce.Bohuľel byl to určitě taky oplista.Urval jí tak dokonale,ľe mi strhnul i barvu.Drľela tam asi jako kráva a nechápu k čemu mu bude prozoľe to nemohla přeľít bez úhony.
Nemáte prosím někdo jednu navíc nebo zbytečnou.Mám obyčejnou
bez nápisu.Nebo nevíte kde se dá lacině sehnat?Četl jsem starąí příspěvek na toto téma,kde se psalo,ľe se dá koupit jedině v autorizáku za asi 900 kč.Děkuji předem za jakoukoliv pomoc.
Anonymous
Sunday 20 February 2005 - 21:00:25
Host
Tady v Česku jsou opravdu jen zloději, kurvy a pár lidí, kterým tady dobře nikdy nebude, protoľe se nechovají jako hovada! Seľeň si novou a neľ ji budeą mít, zaľijeą pravděpodobně jeątě mnoho /záľitků /
Yper
Monday 21 February 2005 - 08:44:34
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Ten příspěvek o liątách jsem psal já. Kaľdopádně fakt nevím, k čemu mu bude, protoľe strhnout jen tak nejde a pokud se strhne, tak je k ničemu!
Na ty přední dveře tě to skutečně bude stát nějakých 830,- s DPH.
Jednou mi ji slíbili i v prodejně náhradních dílu (druhovýroba) za cenu cca 450,-kč, ale čekal jsem moc dlouho a nakonec mi ji stejně nedodali, protoľe přestoľe byl v nabídce, byly s dodejem nějaké problémy. U autorizáku Opela budeą čekat max. jeden týden.
Asi vím co proľíváą, protoľe v 90tém roce jsem si koupil úplně nové Fáčko a to byla jedna jobovka za druhou - ukradlá mlhovka, ulomená zasunovací anténa do předního sloupku, promáčklé levé zadní dveře od blba co vyjíľděl z bočního stání, promáčklé PZD od daląího blba co vedle nakládal nějaké tyče do ©120, rozbitá dvě přední skla od pitomečků bez zadních zástěrek, 2x rozbitý levý přední reflektor, 1x pak pravý, 3 prořezané (z boku)úplně nové gumy-(bývalá manľelka), za měsíc na to moľem vybodaný lak od předního blatníku aľ k zadnímu (taky bývalka), promáčklý PZ blatník, jak se někdo o něj opřel a debatil, No zkrátka hrůza! Napsal jsem ti to proto, abys věděl, ľe nějaká liąta je jen prkotina.
Jo a jeątě jedna věc - soused vedle mne vyhrál ve sportce se svými kolegy z práce 6,5 mil. Kč. Tajil to, ale ta hvězda z poąty vedle baráku prohlásila, ľe je to ten, co bydlí támhle nahoře a ukázala na můj byt a půl roku se se mnou nikdo v ulici nebavil (já se navíc jeątě rozváděl)-to byly depky.
Tvá liąta je sranda! Kup novou, oprav a zapoměň!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Duffy
Monday 21 February 2005 - 08:58:53
Host
Je to fakt prasárna. Taky mám pár záľitků - vykradenou Regatu, ale profesionálně, takľe nic rozbitýho, ale vąechno pryč, pak dyľ jsem měl Peug.205, tak nějakej vylitej pitomec neměl co na práci neľ zohýbat vąechny zrdcátka v celé řadě aut a poněvadľ moje stálo na konci, tak si to finále zpříjemnil tim, ľe mě ho jedinýmu utrhnul
Jsou to vymaątěnci a nic neuděláą, kdyľ nemáą garáľ. Navíc já jeątě bylim v super lokaci, kudy prochází haldy "blonďáků" z Chanova, takľe čekam, kdy mi co utrhnou na Vectře
Yper
Monday 21 February 2005 - 12:30:23
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Otázka zní, kde je ta tolik potřebná a vychvalovaná MP, která má jako první v řadě dohlíľet nad dodrľováním veřejného pořádku - kde je ten stráľník s velkým "S", který měl svůj revír, vąichni ho znali a ctili, protoľe byl jedním z nich a byl jak pro ně tak pro sebe, protoíľe s nimi bydlel v oné čtvrti?

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Duffy
Monday 21 February 2005 - 13:03:59
Host
Bereą mi to z úst Ypere...
Víą kde je ten stráľník, kterýhos popsal? Někde na pumpě koketuje u kafča s pumpařkou nebo zrovinka hraje solitare na sluľebnim PC

Yper
Monday 21 February 2005 - 14:33:43
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Taky jsi mi to vzal z úst - stačí si v noci objet pumpy - asi tam drľí pohotovost a nebo ľe by to byl střed jejich operačního okruhu?

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Duffy
Monday 21 February 2005 - 14:47:17
Host
nj, je to děs - koukam, ľe se nám tu spojili témata - Opel Gauner a Něco na sníh v jedno aktuální - Volové v uniformě
klubo
Monday 21 February 2005 - 15:28:28
Host
a kdyľ nejsou na pumpě tak rozdávaj botičky, to je totiľ jediná náplň jejich rádobypráce....
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1645 sec,0.1204 z toho dotazů.