• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
O.K.
Thursday 17 February 2005 - 00:20:35
Host
objednal jsem si 0,5 kg laku,(tmave zelena metla) na astru f, a on na me vybaf 1800,- (coľ se mi zda docela sila),s tim ze Opel ma jadny z nejdraľąích barev,ľe prej tam maji jiny třpitky v metalize nez ostatni-či co
Ja co mam informace tak 0,5 kg metalizy stoji cca 800,-
Nevite o tom nekdo neco???
macil
Thursday 17 February 2005 - 00:50:46
Host
Ja som si dával namieąa» podµa kódu tieľ na Astru F 2 deci modrej perlete, zacvakal som cca 700,-Sk, vrátane krycieho laku, tvrdidla, riedidla a ątyroch plechoviek.
O.K.
Thursday 17 February 2005 - 11:39:58
Host
tohle bylo 0,5 litru jen samotny barvy + k tomu redidlo,tvrdidlo a bezbarvej lak-takze dohromady asi 1litr.Je ta cena v poradku nebo je to natahly.Jestli je mezi vama nejakej "lakýra" nebo nekdo kdo s tim ma nejakou zkusenost at mi prosim,prosim napise-dik
Yper
Thursday 17 February 2005 - 12:00:59
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Já barvy kupuji ve Standoxu, kde mi je namíchají. Pokud řeknu, ľe chci 1dc barvy, kterou odečteme z kódu auta a pak jeątě porovnáme se skutečností na vzorníku (tmavě zelená metla má tři odstíny), tak vlastně dostanu 1 dc téhle čisté zelené metly a do toho mi jeątě i rovnou přimíchá ředidlo (poľaduji v konzistenci pro stříkání), tak mám vlastně ve skutečnosti 2dc, ale skutečně mi jen dali 1dc! K tomu dostanu jeątě daląí plechovku s bezbarvým krycím lakem s přimýchaným ředidlem a plechovku s tvrdidlem - celkem tedy tři plechovky. Pokud odečtu cenu tří plechovek, tak platím min. 300 kč za rozmíchané deci barvy s lakem a tvrdidlem.
Pokud jsi řekl, ľe chceą 0,5 kg BARVY! tak je to víc neľ 0,5 l a ta cena tedy sedí.
Oni při tom míchání nevycházejí z toho kolik chceą celkem - jako kdyľ si koupíą pixlu v OBI atp, ale kolik toho základního toneru (čisté metalízy) poľadujeą. Pokud jsem to tedy teď správně pochopil, tak se vąím vąudy bys toho měl mít tak něco k 1,5 l (barva s ředidlem, lak, tuľidlo).

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Thursday 17 February 2005 - 12:04:21
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Kurňa, co to se mnou je? oprava: "...přimíchaným ředidlem..."

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1424 sec,0.1158 z toho dotazů.