• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kde sehnat adptéry na zrcátka na Omegu B?????????
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
XXX
Saturday 17 March 2007 - 09:48:13 Citovat
Host
Potřeboval bych poradit kde sehnat adptéry na zrcátka pro Omegu B. Koupil sem carbonový zrcátka, jenže není možný sehnat k nim adaptéry. Na každým eshopu je sice maj, ale pokud je objednám nebo tam zavolám, tak mě samozřejmě řeknou, že je nemůžou sehnat. Tak prosím o radu. Omega B, rv 2000
brenky
Monday 19 March 2007 - 08:38:07 Citovat
Host
omega B r.v. 2000???
v tomto roce uz byly C, ne? nebo se pletu?
Martas
Monday 19 March 2007 - 08:45:09 Citovat
Host
brenky napsal ...

omega B r.v. 2000???
v tomto roce uz byly C, ne? nebo se pletu?


Pletes, Omega C neexistuje, rika se tak faceliftovane Omeze B _;
XXX
Monday 19 March 2007 - 21:55:38 Citovat
Host
je to 10/99,ale říkám 2000, ale stejně to asi neseženu, takže je asi prodám, protože co s nima, na tak blbý auto e to sehnat nedá
Anonymní
Tuesday 20 March 2007 - 01:12:14 Citovat
Host
XXX napsal ...

Potřeboval bych poradit kde sehnat adptéry na zrcátka pro Omegu B. Koupil sem carbonový zrcátka, jenže není možný sehnat k nim adaptéry. Na každým eshopu je sice maj, ale pokud je objednám nebo tam zavolám, tak mě samozřejmě řeknou, že je nemůžou sehnat. Tak prosím o radu. Omega B, rv 2000


Napiš o jaký typ zrcátek jde _; kdo je výrobce popř tii doporučím kde koupit takzvaný M3 přímo na Omegu
P.S. Mám je taky můžu ti poslat mail je to _;
XXX
Tuesday 20 March 2007 - 21:50:35 Citovat
Host
Tak to by bylo super, tak sem hod mail a já ti pošlu fotky těch zrcátek, popřípadě najdu na netu jaký to jsou, jsou to M3 sportovní, výrobce nevím, pač semto kupoval v Jihlavě v tuningu a oni nemaj stránky a netu nebo mylím, že ne. Dík moc
tomino
Tuesday 20 March 2007 - 22:20:08 Citovat
Host
XXX napsal ...

Tak to by bylo super, tak sem hod mail a já ti pošlu fotky těch zrcátek, popřípadě najdu na netu jaký to jsou, jsou to M3 sportovní, výrobce nevím, pač semto kupoval v Jihlavě v tuningu a oni nemaj stránky a netu nebo mylím, že ne. Dík moc


Email

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1701 sec,0.1304 z toho dotazů.