• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Odmastenie predného okna
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Adrian
Friday 16 March 2007 - 11:19:07 Citovat
Host
Ahojte, neviete mi niekto prosím poradiť, čím je najlepšie odmastiť predné okno. Vebe bolo dosť často prvým majiteľom umývané v umyvárke a myslím si, že tomu zodpovedá aj kvalita zamastenia predného okna.

Ďakujem
Vodník
Friday 16 March 2007 - 11:38:19 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Zkus horkou vodu, mýdlo nebo jar, a kartáč. Nějaký měkčí, ne režný. Vyleštit Ironem (Okenou) a novinama. Nezapomeň na gumičky stěračů.
Duffy
Friday 16 March 2007 - 12:10:02 Citovat
Host
hlavně ne ocelový kartáč ?lola Taky bych mohl nabídnout nějaký přípravky, ale zásadně nelobuju
VGT
Friday 16 March 2007 - 13:55:55 Citovat
Host
Klidně lobuj, Duffy, ptal jsem na to tady předvloni, nikdo nic kloudného nezná, ba dokonce, krom Vodníka, se všichni divili, proč chci přední sklo odmašťovat. Dříve se na to vyráběl přípravek Venedin, ale ten už se nedělá. Měl, píšu záměrně měl, ho nahradit přípravek Rain X Odkaz , ale to pro mě bylo vyhozených 139,-Kč .... nefunguje ani ze čtvrtiny tak jako ten starý.
Pak se ještě dělají přípravky pro lakýrníky na odmašťování povrchů karoserií (fungují i na odstranění silikonového oleje), ale jsou to jen velká balení.
Takže znovu: doporučí někdo něco účinného na odmaštění čelního skla ???
Duffy
Friday 16 March 2007 - 14:03:09 Citovat
Host
Vim, že těchhle prevítů je dost, tak proto nelobuju Venco Spíš jsem myslel takovou univerzální pěnu, co jsem našel v sortimentu jedný šikovný firmy Odkaz
Vodník
Saturday 17 March 2007 - 16:32:29 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
...ale já to myslím vážně. Každé mýdlo je kvalitní odmašťovadlo, přípravků na odmaštění jsou plné drogérie, nebo si můžete vybrat podle reklam na mytí nádobí. Já používám mýdlo s jelenem, je to ekologické. V kombinaci s kartáčkem to nemá chybu. Jako kuřák často drbu to okno i zevnitř, protože cigaretový kouř je taky mastný. Adriane, tak zkus vaniš, jestli ti mejdlo připadá staromódní. A nezapomeň na ty gumičky od stěračů.

[ Upraveno Saturday 17 March 2007 - 16:34:08 ]
Martas
Saturday 17 March 2007 - 16:36:02 Citovat
Host
Ja pouzivam Clin s rozprasovacem co ti udela na skle penu, otru papirovym rucnikem a nemam problem.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3571 sec,0.2735 z toho dotazů.