• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ofuky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lib
Tuesday 07 September 2004 - 09:07:09
Host
Hele tak sem ziskal za nakupni cenu ofuky ... vypada to na te me tmave zelene mrse skvele, ale ma to problem, ktery uz tu byl nekdy resen - blokuje to dovreni el. okynek (vrati se zpatky, musi se zavrit krokove). Vim ze to tu uz nekdo resil, nechce se me to hledat, da se to nejak rozumne resit? Zbrousit?
honza
Tuesday 07 September 2004 - 09:36:44
Host
V ľádném případě nic nebrousit, uľ takhle tam toho masa moc není.
Namontuj to tam a nech to min. 1 den zavřené - ono se to vymačká do těsnících gum. I tak se ti ale občas v budoucnu stane, ľe se okna nedovřou nebo se vrátí - to je daň za parádu. Moľná bych doporučil nedávat tam ty plíąky - drľí to i bez nich a jenom zhorąují prostor pro sklo, bez nich to chodí líp.
Měl jsem tam ty ofuky taky, ale nakonec jsem je sundal - hrozně to hučí za jízdy a pořád jsou problémy při zavírání.
Lib
Tuesday 07 September 2004 - 10:09:11
Host
me se ani nezdalo ze by to bylo nejak hlucnejsi (dyt to vlastne splyva s karoserii a nijak nepresahuje) ... a v lete se mi to dost hodi, mam auto venku a da se tim vetrat to peklo co panuje uvnitr ... a nemusim mit strach ze prijde dest a napri mi dovnitr. Jinak ja tam zadny plisky nemam, je to celoplastovy kourovy a materialu je tam celkem dost (jako ze je to tlusty). Mam to od otce (dodali mu misto na VeA na VeBe tak sem to vzal) a ten pak volal z5 a ze prej to na oktavce delalo taky a ze se to da jaksi zbrousit ...
[ Edited Tue Sep 07 2004, 10:13AM ]
riwal
Tuesday 07 September 2004 - 10:37:14
Host
Ty ofuky jsou na prd, poznáą to sám a rád je sundáą. Měl jsem je na dvou autech uľ kdyľ jsem je koupil a po čase ąly dolů. A bordel to při vyąąích rychlostech dělá fest.
Lib
Tuesday 07 September 2004 - 10:47:47
Host
stejne ma vekina vetsi aerodynamickej hluk a nezda se mi, ze by to tyhle ofuky nejak ovlivnily ... aspon tak ve 110 mi to pripada porad stejny
honza
Tuesday 07 September 2004 - 13:37:21
Host
Jenom samotný fakt, ľe okolo ofuku se vytváří malá ąkvíra (takový schod) a těsnící guma nepřiléhá těsně na sklo, způsobuje docela sluąné zvuky - začíná to při 80km/h a stupňuje se to - poznáą to sám.
Taky jsem to chtěl hlavně kvůli deąti a moľnosti mít pootevřené okno (nevím proč, ale pootevřeným oknem mi tam nepąí, ale kape jako z okapu), ale ten bordel převáľil vąechny klady ofuků.
honza
Tuesday 07 September 2004 - 13:37:26
Host
Jenom samotný fakt, ľe okolo ofuku se vytváří malá ąkvíra (takový schod) a těsnící guma nepřiléhá těsně na sklo, způsobuje docela sluąné zvuky - začíná to při 80km/h a stupňuje se to - poznáą to sám.
Taky jsem to chtěl hlavně kvůli deąti a moľnosti mít pootevřené okno (nevím proč, ale pootevřeným oknem mi tam nepąí, ale kape jako z okapu), ale ten bordel převáľil vąechny klady ofuků.
LarryE
Wednesday 22 September 2004 - 07:53:20
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Lib napsal ...
stejne ma vekina vetsi aerodynamickej hluk a nezda se mi, ze by to tyhle ofuky nejak ovlivnily ... aspon tak ve 110 mi to pripada porad stejny


U vectry jsem aerodynamický hluk nikdy nezaznamenal,čoveče,jedině tak hukot od gum,Bravury nebrat.Vectra má jeden z nejniľąích součinitelů odporu vzduchu ze seriově vyráběných aut střední třídy..

LarryE
Chibama se človjek učý
Lib
Wednesday 22 September 2004 - 09:41:38
Host
to ze ma nejnizsi spoucinitel je fakt, ale to nerika nic o aerodynamickem hluku
riwal
Wednesday 22 September 2004 - 10:40:11
Host
Fuk fuk nebo fuck ? Uľ toho nechte, a» si na svou káru kaľdej přilepí třeba kolotoč s labutěma.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1536 sec,0.1191 z toho dotazů.