• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VB - dodatečná montáľ ESP
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
NIO
Tuesday 08 February 2005 - 17:51:10
Host
klubo napsal ...
jde to dodělat do vąech aster G co maj ABS, do vecter taky ale musí se ve schématu najít správný pin coľ není problém.


jeste jsem nevidel TC v ropakoj od opla. myslim ze do nej to nejde dodelat, protoze u benzinu je jinak resene odpojovani vstrikovacu a to asi u ropaka nejde. u opla.
klubo
Tuesday 08 February 2005 - 19:36:06
Host
no v tom návodu se píąe ľe to jde na diesl ale na jinej pin, tak nevim, nezkouąel jsem to
Aks
Monday 14 March 2005 - 17:44:05
Host
S jedním autoelektrikářem jsme procházeli schémata mojí VeBe X18XE 3/98 a TC jednoduchým způsobem ala "přidej tlačítko" doplnit nelze (tak jak tomu je u výąe uvedeného webového odkazu pro Astru G - vypadalo to tak nadějně ). Jednotka osahuje pouze ABS, ne TC.
Naděje je u řídících jednotek ABS BOSCH (kterou samozřejmě nemám), tuąím ľe od verze 5.3. Tam to záleľí i na SW.
Mike
Monday 14 March 2005 - 22:24:27
Host
Celé TC je dost na h... . Měla ho i Astra F 2.0 16V ( GSI ) a za deątě a takového toho simpatického blátíčka jsem se s ní prostě nerozjel ( myąleno s naloľením pod kotel ), a» jsem zapínal TC nebo bylo vypnuté. Prostě to přibrzdí protáčející kola a kdyľ se náhodou protáčí obě, tak prd.
Pravda, od té doby uľ uběhla nějaká doba, třeba je to dnes chytřejąí...
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2031 sec,0.1749 z toho dotazů.