• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jarek
Wednesday 29 November 2006 - 07:13:21 Citovat
Host
Zdar, koupil jsem Corsu C (1,2, rv 2001). Pod sedaèkami vepøedu jsou dvì podivuhodná zaøízení. Jde o èerné krabièky, pravdìpodobnì souvisejí s pyrotechnickými pøedpínaèi pásù. Je na nich èervené tlaèítko, které se uvolòuje žlutým tlaèítkem. Zarazilo mì, že u spolujezdce je èervené tlaèítko zatlaèené dovnitø, kdežto pod øidièem, kde zároveò chybí plastový kryt, je tlaèítko povolené (není zasunuté). Prosím o radu, co to pøesnì je a která poloha èerveného tlaèítka je ta správná. Omlouvám se za tak tìžkopádné formulace, ale fakt to líp popsat nesvedu .
Jarek
vrgada
Wednesday 29 November 2006 - 07:26:25 Citovat
Host
nemas tam sedacku z migu?, jestli mas vetsi stresni okno tipoval bych katapultaz.:-)
...
jinak ele nevim:-(
vrgada
Wednesday 29 November 2006 - 07:29:50 Citovat
Host
precetl jsem si to jeste jednou pozorneji, jestli zu toho kouka zluty, tak je po narazu pyrotechnicka patrona buchla a ten zluty bazmek ma na to upozornit. Prelozeno s tim autem nekdo boural, nebo alespon manipuloval se sedackou. JInak tam jeste vïsiva takovy cancour s vyrezem do v, ktery se ma pri manipulaci se sedackou (demontaz) zasunout do tkaoveho vyrezu (byva tam i samolepka s obrazkem), aby k nechtene aktivaci pyroprepinace nedoslo. Je to dost citlive, byljsem svedkem nechteneho odpaleni pri montazi sedacky-ale zadnej vybuch se nekona-je to jako kdyz rupne pruzina
prťka
Wednesday 29 November 2006 - 07:30:36 Citovat
Host
je to krabička ve které se slučují boční airbagy přdepínače pásů atd....nejlépe uděláš,když na to ani šahat nebudeš a budeš jezdit
Jarek
Wednesday 29 November 2006 - 07:42:45 Citovat
Host
Bourané to nebylo, nemluvím o štítcích v zámku pásů.
Jarek
Wednesday 29 November 2006 - 08:18:59 Citovat
Host
Teď jsem se na to podíval pořádně. Nemůže to červené tlačítko zajišťovat ten konektor, který je zepředu na té krabičce. Na žlutém je totiž napsáno PUSH TO OPEN a na červeném PUSH TO CLOSE. Přes tím jsem si toho nevšiml.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1715 sec,0.1313 z toho dotazů.