• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra B 1,6 16V
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lukbuk
Wednesday 02 February 2005 - 19:04:40
Host
mam dotaz:Praskají Vám často ľárovky?Mě docela ano.
jeste jeden:Da se na autoradio 300 přidat nějaký CD měnič(např,:zabudovat do loketní opěrky řidiče-dá se domontovat ta opěrka?),nebo je lepąí si koupit radeji nove radio.
Jeste jeden:Kde a za kolik se dají sehnat elektrické zrcatka+elektrika zadních oken?
A naposled:Jsou vyvedené dráty jako u Forda na mlhovky někde k nárazníku(u pojistek je připravena zdířka)? Muj mail je kdyztak: Email
riwal
Thursday 03 February 2005 - 07:15:15
Host
K 300 CD měnič nedáą jedině diskmana přes kazetovej převaděč (kazeta s hlavou a vede z ní kabel - stojí asi 200,-) Kazetu vrazíą do radia a kabel do díry pro sluchátka v diskmenovi - funguje to docela dobře, ale není to ono kvůli ovládání.
Jinak CDR500 je s CD a měnič se dá připojit aľ k 600.
Opěrku si můľeą doinstalovat, buď origo (nevím za kolik ji pořídíą), nebo za asi 1100 z gumáren Zubří
Odkaz
Mám ji uľ přes rok a je dobrá, objednat si to musíą telefonicky a poąlo to na dobírku - nemaj e-shop.
Duffy
Thursday 03 February 2005 - 07:54:47
Host
Jestli ti fakt často praskaj ľárovky, tak radąi proměř dobíjení.
Je moľný, ľe ti to přebíjí...
JohNek
Thursday 03 February 2005 - 19:41:25
Host
Máme VeBe od 96, a ľárovku do přeních svątel H7 jsem kupoval asi tak 5x. H1 v dálkových zatím nepraskly, alespoň co já vím. Ale asi tak jednou za 3 měsíce musím měnit ľárovku v levé části levého zadního světla, ta ľárovka sice stojí pár korun, ale ątve mě to pořád to měnit.
Loketní opěrku mám objednanou z těch Gumáren Zubří, jak Riwal píąe, tak jsem zvědavý, co to bude, a hlavně jak to tam budu montovat.
Radio mám taky CAR 300, ale plánuju tam časem hodit CDR 500, občas to tu někdo prodává nové za 2500;-
A k těm ľárovkám: Kupuj si kdyľtak BOSCHky. Já mám teď na předních světlech H7 i H1 BOSCH Xenon Blue (svítí víc do bíla jinak nemají s Xenony nic společného) a kdyľ jsem je kupoval tak borec tvrdil, ľe BOSCH se s ľárovkama ne*ere a kdyľ někomu vyhoří tak mění kus za kus v rámci reklamace.
S těma zrdcátkama a oknama nevím, taky mám jen manuální a nedá se říct, ľe by mi to vadilo natolik abych byl ochotný s tím něco dělat.
LukBuk
Thursday 03 February 2005 - 19:53:11
Host
Ty el.okna vzadu a zrcatka mě taky aľ tak navedi,ale chtěl bych ty mlhovky-u nás(Jeseník) jsou pořád mlhy a o té opěrce uľ hodně přemýąlím (800kč ) ,jenľe na těch strákách nepíąí jaký má potah....To radio měú plně sere-chtěl jsem měnič-chci kazety i CD. Nevíte někdo něco o těch mlhovkách?Nejde to jen koupit světla a připojit ke stávajícím drátům?!amazed
riwal
Friday 04 February 2005 - 07:19:28
Host
2 JohNek: Aľ budeą přidělávat tu opěrku, tak k tomu dodávaj 4 vruty, vypadá to jako nedostatečné, ale kdyľ dáą jeątě dva zezadu za popelníkem, tak to drľí fest. Jinak to můľeą dát na ąroubky s matičkama, ale to musí tunel dolu a s tím se mi opravdu nechtělo srát.
Anonymous
Friday 04 February 2005 - 18:33:00
Host
2 LukBuk: Ta opěrka je potaľená kůľí. Dnes mi přiąla, cen včetně DPH a poątovného 1 049;-

2 Riwal: Díky za radu. S montáľí budu muset jeątě vydrľet, protoľe ľádné ąrouby mi k tomu nepřibalili. Poslali mi jen opěrku nic víc. Tak tam budu muset asi jeątě napsat. A nedavájí k té opěrce jeątě nějaké druhé dno, které by se dalo dovnitř? Aby nebyly vidět ąrouby od montáľe kdyľ jí otevřeą, a abys věci, které si do ní dáą nelovil aľ úplně na dně.
A nezdá se ti ta opěrka přílią krátká? Je tak jsem ji tam zkusil dát a při zařazené rychlosti v předu (1,3,5), jsem se tak tak dotýkal loktem její ąpičky.

JohNek
Email

riwal
Friday 04 February 2005 - 19:48:06
Host
Hmm to je divný - samo ľe kromě samořeznejch vrutů je tam i druhý dno. O dýlce nevim, ale můľu ti poslat fotky jak to vapadá u mě v au»áku. Jo máą tam maila, tak to posílám. Jinak pouľij samořezný vruty s roząířenou hlavou - jako by tam byly i podloľky.
Uľ máą v mailu ty fotky.
JohNek
Friday 04 February 2005 - 20:06:47
Host
Díky Riwi. Zatím mi to sice jeątě nepřiąlo, ale uvidíme později.
Seznam zrovna nevyniká spolehlivostí, kdyľ tak bych ti napsal ma mail z jiné adresy.
A jestli ty fotky meli celkem vic jak 2 MB, coľ bych tipl, ľe asi jo, tak to ani nepříjde, takľe uľ ti píąu z druhé schránky.
riwal
Friday 04 February 2005 - 20:09:06
Host
Jo odmítlo to - zmenąil jsem to.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2317 sec,0.1915 z toho dotazů.