• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spínač couvaček
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zdeny
Sunday 24 September 2006 - 20:42:26 Citovat
Host
Kde má Corsa B spínač couvacích světel? Při zařazení zpátečky se světla rozsvítí tak jednou z desíti. A protože zapalovač funguje v pohodě, pojistka to není.
Martas
Sunday 24 September 2006 - 20:48:07 Citovat
Host
Zdeny napsal ...

Kde má Corsa B spínač couvacích světel? Při zařazení zpátečky se světla rozsvítí tak jednou z desíti. A protože zapalovač funguje v pohodě, pojistka to není.


Podle katalogu (kde je umisteni bohuzel namalovano jen u automatu) v tunelu u radici paky.

[ Upraveno Sunday 24 September 2006 - 21:36:16 ]
Machys
Friday 29 September 2006 - 15:00:14 Citovat
Host
Úplně stejný problém, couvačky mi nesvítí, ale žárovky i pojista jsou v pohodě. Takže nevím. Prostě z ničehonic přestaly svítit.
Yper
Friday 29 September 2006 - 15:08:53 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Je to jednoznačně spínač zpětných světel. Pokud Ti nikdo neodpoví kde ho máš hledat, tak Vectry a Astry jej mají na převodovkách - dá se poznat podle toho, že do něj vedou dráty.
Možná ho ale Corsa může mít i v tunelu pod řadící pákou - někde jsem to kdysi četl, že byla takováhle varianta..

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Machys
Friday 29 September 2006 - 16:02:03 Citovat
Host
Ted jsem rozebral tunel u řadící páky a nic jsem nenašel...odtud vede jen tyč dopředu, a kam vede, tam už se nedostanu...takže to musí bejt teda na tej převodovce...jinak by to muselo bejt hned u kulici, přímu u řadičky, ne???nějaký čidlo, tady neni nic, vede tam jen ta tyč...takže jdu hledat dráty...aspon přibližně nikdo neví, jak to vypadá, nebo kde přibližně to hledat???
Machys
Saturday 30 September 2006 - 10:14:17 Citovat
Host
Tak už je to v cajku. Bylo to na tej převodovce. Stačilo ten spínač vyčistit, stříknout tam nějakej kontakt sprej a svítí to...
Yper
Monday 02 October 2006 - 07:19:46 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Machys: _;

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2435 sec,0.1898 z toho dotazů.