• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Přední tlumiče
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Machys
Friday 08 September 2006 - 14:47:50 Citovat
Host
Za jak dlouho by se měli měnit přední tlumiče? Na Corse B 98 mám nalítáno 102 000 a docela skáče...asi už by chtěli nový...Ještě by mě zajímala cena , případně, jestli výměnu zvládnu síám..Nebo jestli se musí ty starý rozebrat a prižiny použít znova...díky
MirekS
Friday 08 September 2006 - 18:38:49 Citovat
Host
Rychlý servis Opel -3230Kč, Odkaz , já si zatím nechal dělat v Autovars zadní a cena souhlasila dle tabulky na internetu.
opel.vectra
Friday 08 September 2006 - 20:38:06 Citovat
Host
Přesně tak a navíc v skoro každým větším servise mají testovací stolici na tlumiče, takže jestli chceš vědět v jaké jsou kondici, tak si to za 100Kč nech protřepat, ať víš jak na tom seš. Howg
Machys
Saturday 09 September 2006 - 12:10:02 Citovat
Host
Ok, tak já je nejdřív dam na tu stolici, jak na tom jsou. Ale skáče to fakt fest. Mimochodem, před dvouma měsícema mi kámoš měnil čepy na řízení. Mohla se tím rozhodit sbíhavost? Od té doby jsem najel asi 3000 km a mám sjetý přední gumy jen z vnější strany, zbytek je v pohodě. Na obou kolech. Dřív to nebylo, takže je možný že se to výměnou těch čepů rozhodilo? A přibližná cena seřízení zbíhavosti???
Čelda
Saturday 09 September 2006 - 12:17:38 Citovat
Host
Rozhodit sbíhavost ti určitě mohl.Udělat sbíhavost+geometrie tak ca.700-800 ,-.Záleží na servisu.Někde i míň. _;
Martas
Saturday 09 September 2006 - 17:29:26 Citovat
Host
Machys napsal ...

Ok, tak já je nejdřív dam na tu stolici, jak na tom jsou. Ale skáče to fakt fest. Mimochodem, před dvouma měsícema mi kámoš měnil čepy na řízení. Mohla se tím rozhodit sbíhavost? Od té doby jsem najel asi 3000 km a mám sjetý přední gumy jen z vnější strany, zbytek je v pohodě. Na obou kolech. Dřív to nebylo, takže je možný že se to výměnou těch čepů rozhodilo? A přibližná cena seřízení zbíhavosti???


Mechanik, kterej prehodil kulaky bez nasledne geometrie neni mechanik, ale prinejlepsim amater (nebudu tu jmenovat ruzny domaci zvirectvo ke kteremu to prirovnani sedi vic), i kdyz si rekneme odmeris vzadlenosti tak ti stejne geometrie nebude sedet a to, ze se ti gumy "jen" sjizdeji je jeste celkem uspech, protoze misto sbihavosti ti taky mohl nastavit rozbihavost a to je pak teprve vasen z jizdy s takovym autem ...

Jinak geometrii ti udelaji v rozmezi par stovek az po neco prez tisicovku, ale to bude kompletni laserova geometrie vsech kol.
Anonymní
Wednesday 04 October 2006 - 15:27:57 Citovat
Host
MirekS napsal ...

Rychlý servis Opel -3230Kč, Odkaz , já si zatím nechal dělat v Autovars zadní a cena souhlasila dle tabulky na internetu.


Tu cenu, to myslíš za oba tlumiče, včetně práce a DPH???Protože sem se ptal tady v nejlevnějšim servisu a předběžná cena by byla 4400... Cena tlumiče 1900x2 + práce, takže tak...Mi neříkej , že v opelu, by to udělali levnějc, za 3200...
Machys
Wednesday 04 October 2006 - 15:29:04 Citovat
Host
sem se nepodepsal...
ttoommaass
Thursday 05 October 2006 - 15:24:28 Citovat
Host
Joooo, ta cena ja za oba tlumice + prace!

Ne vse je v Opelu drazssi.

TOM
MirekS
Wednesday 15 November 2006 - 10:17:45 Citovat
Host
Ještě se připojím k dotazu. Je potřeba po výměně předních tlumičů dělat geometrii? Chci to dát na výměnu v rámci "rychlého servisu" a chtěl bych zkontrolovat i geometrii na přední nápravě. Mám to objednávat zvlášť nebo to stejně musí udělat?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1440 sec,0.1112 z toho dotazů.