• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Snehova vlocka u rad. paky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
sonic
Tuesday 25 January 2005 - 12:36:40
Host
Zdravím, poradte pleas, mam Omegu 2,5 TD Caravan B, r.v. 95. U řadící páky v pravo je spínač na kterém je nakreslena sněhová vločka. Nikde jsem nedohledal k čemu je dobrá, tuąím jen, ľe to bude mít co dělat se zimou Pouľívat, nepouľívat a k čemu je to dobrý?
riwal
Tuesday 25 January 2005 - 13:28:35
Host
Jestli je na středovém panelu tlačítko s vločkou - teda jestli myslíą tohle, tak je to vypínač manuální klimatizace.
sonic
Tuesday 25 January 2005 - 13:46:24
Host
No opravdu myslim tohle, ale pokud to zapnu tak mi jakoby cosi zaradi (i kdyz stojim) . Z toho kousku manualu jsem jen vycetl, ze se to muze pouzivat jen kdyz mam zarazene D a to jeste do 80 km/h. Manualni klimu mam na pristrojovce vedle vystraznych a cirkulace vzduchu
sonic
Tuesday 25 January 2005 - 13:47:53
Host
muzu to i nafotit, ale z jedne strany je signalizace zarazeneho stupne pak je radici paka a z prava je ta vlocka
riwal
Tuesday 25 January 2005 - 14:22:21
Host
Hmm tak to s klimou nemá nic společnýho. To moľná bude nějaký omezení momentu kvůli skluzu - ale to jenom dedukuju. Příątě napią, ľe máą automat
benji
Tuesday 25 January 2005 - 16:06:29
Host
A nemůľe to být elektronická uzávěra diferenciálu? Pokud je to vedle řadící páky a ne na přístrojovce... I ta omezená rychlost a stupeň by tomu nasvědčovaly.
sonic
Tuesday 25 January 2005 - 18:58:13
Host
Jo je to mozny. Pokud to je nahodou ta el. uzaverka diferencialu pouzivat ci ne? ztaim u nas neni na silnicích snih abych to vyzkousel

p.s. to, ze je to automat jsem zapomnel dodat, omlouvam se
riwal
Tuesday 25 January 2005 - 19:19:49
Host
hmm to by mohlo bejt - diferenciál, ale u osobáku jsem to jeątě neviděl, ale to nic neznamená.
NIO
Tuesday 25 January 2005 - 19:33:59
Host
uzaverka diferencialu
riwal
Tuesday 25 January 2005 - 19:42:48
Host
.. a je to jasný, kdyľ se budeą potřebovat někde vyhrabat, tak to zapni.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2764 sec,0.2290 z toho dotazů.