• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stěrače
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Tuesday 25 January 2005 - 09:02:31
Host
2riwal: ve ąkodofce kdyľ skáčou stěrače tak je nějak úhlujou, protoľe prej skáčou na kaľdý oktávce, ale nevim jak to dělaj, řikal mi to jeden ąkodovák kdyľ sem ho vezl...kdyľtak se ho na to zeptám aľ ho uvidim
thomas
Tuesday 25 January 2005 - 10:13:15
Host
Já jsem si dal na VB orig. nové stěrače z octavie a max. spokojenost, ale musel jsem je lehce přiohnout (aby byly více kolmo ke sklu ). A nevľou, neskáčou a hlavně super stíraj při vąech rychlostech (..né zařazených .......pro ą»ouraly).

Čau
Thomas
Lib
Tuesday 25 January 2005 - 10:15:36
Host
no me to zas prd stira, dycky to necha takovy jakoby mastny flicky (husto na sebe), coz se po case stirani ztrati. A je celkem burt jestli sem sklo den pred tim vyziglil (vc. stiratek) nebo ne
SCULLY
Tuesday 25 January 2005 - 11:18:22
Host
pokud jdete kupovat stěrače tak úplně stačí říct jakou délku chcete (pozor jeden stěrač je větąinou deląí) na značce ani tak nezáleľí úchytky jsou dneska vąude stejný.
Anonymous
Thursday 27 January 2005 - 16:52:03
Host
Na Aerotwin je jeątě potřeba "přestavbová sada", coľ je celé rameno se speciálním úchytem na Aerotwin za 2500 Kč.
JohNek
Thursday 27 January 2005 - 18:58:24
Host
Co se týče těch stěračů AEROTWIN, tak myslím, ľe je to docela drahá sranda, zvláą» jestli je k nim jeątě nutná ta přestavbová sada, jak tady někdo psal.
Osobně pouľívám stěrače BOSCH 500, stojí něco okolo 400 Kč, a tak rok mi vydrľí, a to si na správnou funkci stěračů dost potrpím.
Četl jsem tu, ľe na VeBe mají být ale jen 475. Neroztéká se pak po skle kapalina, kdyľ ostříknete za jízdy? Máte je někdo ty 475?
NIO
Thursday 27 January 2005 - 19:11:07
Host
klubo napsal ...
2riwal: ve ąkodofce kdyľ skáčou stěrače tak je nějak úhlujou, protoľe prej skáčou na kaľdý oktávce, ale nevim jak to dělaj, řikal mi to jeden ąkodovák kdyľ sem ho vezl...kdyľtak se ho na to zeptám aľ ho uvidim


normalne se priohnou hlavni ramena tak aby byla lista sterace kolmo k oknu. ta sama zavada se projevuje na Corse C
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1585 sec,0.1218 z toho dotazů.