• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kliky dveří
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Movistar
Monday 17 July 2006 - 21:47:58 Citovat
Host
Ahoj scháním kliky dveří na VB Pravé přední,levé zadní(ve směru jízdy) nejlépe použité.Jestli můžete poradit nebo napsat kontakt tak bych byl rád.Nikde jsem nic nenašel a nové stojí okolo tísíce za jeden kus.Díky
KopA
Tuesday 18 July 2006 - 17:44:03 Citovat
Host
Jedine asi nejblizsi vrakac ale pocitej tak s tretinou ceny novejch jsou si dobre vedomi kolik stojej novy dily.
Čelda
Wednesday 26 August 2009 - 16:16:00 Citovat
Host
Chlapí,už jste někdo demontoval kliky u dveří .Mám plastové a chci tam dát černé lakované. Jestli je to ale vopruz tak na to kašlu.
Martas
Wednesday 26 August 2009 - 19:02:53 Citovat
Host
Sundat tapec, opatrne odstranit folii, povolit dva sroubky, jedno tahlo odhaknout pojistku .... mirnym nasilim to vyskubnes ven .... Tedy to plati pro dvere kde neni zamek, tam kde je je to na opupinkovani ale da se to.

Jestli chces lakovat ty svoje tak je tam budes dostavat hodne spatne ten pulmilimetr cim nabydou dela veci.
Čelda
Wednesday 26 August 2009 - 19:38:12 Citovat
Host
Chci tam dát již nalakované. Mají , ale modrou barvu a chci je dát do černé. Ty moje jsou nelakované , tak doufám že tam ty nové dostanu.
Martas
Wednesday 26 August 2009 - 19:49:01 Citovat
Host
Pokud jspu lakovane z vyroby tak nebude problem, pokud lakovane tak pomuze nasili _;

Mimochodem na zacatku vlakna je na kliky poptavka, ja 4 cerne mam ....
Čelda
Wednesday 26 August 2009 - 20:00:51 Citovat
Host
To Martas: Poslal jsem ti o klikách OS.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2886 sec,0.2416 z toho dotazů.