• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klepani pri jizde u Corsy 1.2 16 V
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr
Monday 10 July 2006 - 18:42:09 Citovat
Host
Ahoj vsem, dovoluji si Vás timto pozadat o radu. Zajiste nejsu prvni, kdo tento dotaz vznasi, ale při prohlizení techto stranek jsem nenarazil na odpoved. Problem je nasledujici: Mam kratce Corsu B 1.2 16 V a vsiml jsem si, ze pri jizde (spise pomale) je znatelne nepravidelne malo vyrazne (temer neslysitelne) klepani v predni casti vozu (predni naprava) a to hlavně pri prujezdu mensi nerovnosti na vozovce, které si bezne ridic ani nevsimne. Toto klepani je prenaseno do volantu a trosku i do plynoveho pedalu. Při toceni volantu u zastaveneho vozu na miste lze nekdy toto klepnuti taky pozorovat. Prosím Vas, zda mate nekdo podobne zkusenosti nebo radu cim by to mohlo byt, poradte.Dekuji.
paja
Tuesday 11 July 2006 - 08:25:09 Citovat
Host
ja mam corsu 1,0 12V a tohle mi taky dela,hlavne jak rikas,pri otaceni volantem na miste... a zacalo mi to delat,kdyz jsem vjel do diry... myslim si,ze to bude vytlucenej cep nebo neco takovyho...
prťka
Tuesday 11 July 2006 - 08:56:41 Citovat
Host
Odhaduju to na spodní čep na rameni...poznáš to tak,že zvedneš auto....chytneš kolo dole a budeš s ním cloumat k motoru a od motoru...pokud tam je vůle,tak je to jasné....nebo s ním budeš cloumat střídavě,jakoby jsi chtěl otáčet kolem doleva a doprava....pokud tam bude vůle je to čep řízení...ju
Petr
Tuesday 11 July 2006 - 10:16:57 Citovat
Host
Diky za radu, o vikendu to zvednu a vyzkousim. Jeste by me zajimalo jestli nemas zkusenost s tim co bude stat oprava (kdyz by to byl ten problem co uvadis).P
Marek
Tuesday 11 July 2006 - 10:25:08 Citovat
Host
Ahoj hele já jsem te dělal to samé na manželky Corse 1.0 12V měnil jsem kompletně čepy .silenbloky atd. na přední nápravě kupoval jsem vše v Auto kelly ,nekupoval jsem ale žádné šmejdy no a vyšlo mě to na 3500kč.Čau
prťka
Tuesday 11 July 2006 - 10:45:38 Citovat
Host
samo jak psal Marek záleží od jakého výrobce vemeš ty čepy...jenom orientačně...čepy se pohybují...např řízení od 220 - 480...spodní od 410-730...je to jen orientační...takže budeme brát střed...do 2 tisíc za čepy...práce do 1000kč...orientační...geometrie...takže těch 3500 slušná cena
Marek
Tuesday 11 July 2006 - 11:25:54 Citovat
Host
Ještě jedna věc každému co se tady ptá na cenu toho nebo onoho aď se napřed podívá na netu třeba na to Auto kelly aď je ta firma jaká chce docela dobře slouží její katalog jako vodítko k cenám,ceny jsou většinou dost podobné,ale pozor levné nebo drahé neznamená že je to kvalitní nebo že je to šmejd.A ještě kté práci hodina ve většině klasických servisech stojí od 200-500kč (ve značkovích).Tak napřed hledat volat a ptát se.Zdaví Marek
Petr
Tuesday 11 July 2006 - 11:57:06 Citovat
Host
Diky.Pristi tyden dam vedet cim to bylo.Mejte se!Petr

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1496 sec,0.1183 z toho dotazů.