• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
predni naprava
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
paja
Thursday 06 July 2006 - 12:55:14 Citovat
Host
ahoj oplaci. vcera sem kvuli kretenovi s kamionem musel najet asi v 30km/h do obrubniku.... samozrejme ze sem znicil rafek,ale taky asi geometrii,pac mne to ted tahne na jednu stranu... nema s tim nekdo zkusenost? kolik stoji oprava? dekuji za odpoved
Brouček
Thursday 06 July 2006 - 13:12:45 Citovat
Host
nechci malovat čerta na zed,ale já bych spíš tipnul na něco ohnutého(rameno).Samotná geometrie by se sama, ani po nárazu ,neměla hnout(jsou tam závity).Podívej se pod vůz a zkontroluj upevnění ramene k podlaze i samotné rameno
Radek
Thursday 06 July 2006 - 13:46:31 Citovat
Host
paja napsal ...

ahoj oplaci. vcera sem kvuli kretenovi s kamionem musel najet asi v 30km/h do obrubniku.... samozrejme ze sem znicil rafek,ale taky asi geometrii,pac mne to ted tahne na jednu stranu... nema s tim nekdo zkusenost? kolik stoji oprava? dekuji za odpoved


Stalo se mi v zime na snehu, pri mensi rychlosti... rameno v pr li....
Anonymní
Thursday 06 July 2006 - 14:04:59 Citovat
Host
Radek: chjo.... ja pojedu do servisu asi az pristi tyden...a na kolik te ta oprava vysla?
paja
Thursday 06 July 2006 - 15:58:09 Citovat
Host
tak ted sem se dival a vypada to na ohly tahlo bo jak se tomu rika... takova ta tycka co ridi kolo tak doufam ze to je vse a nebude toho vic....
Radek
Thursday 06 July 2006 - 16:19:09 Citovat
Host
paja napsal ...

tak ted sem se dival a vypada to na ohly tahlo bo jak se tomu rika... takova ta tycka co ridi kolo tak doufam ze to je vse a nebude toho vic....


origo "tycka", stoji cca 800,- v autokelly tusim okolo 400,- ted jsem je taky menil. Rameno nevim, musel bych se podivat do fraktury , ale ja to nemel za uplnene trzni cenu...(znamej v servise)
paja
Thursday 06 July 2006 - 21:29:23 Citovat
Host
Radek: ted sem se dival na auto kelly a rameno stoji kolem 350... takze dobry... zitra to obvolam a uvidim... diky za odpoved
paja
Friday 07 July 2006 - 19:05:39 Citovat
Host
a nevite nahodou nekdo,kolik stoji serizeni geometrie? diky
qpc
Friday 07 July 2006 - 20:52:14 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
paja: no,jde o to esli klasika nebo laser a taky se ceny mírně pohybujou co do krajů.klasická geometrie,tu jsem platil cca 400,-

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


paja
Saturday 08 July 2006 - 10:45:24 Citovat
Host
a jaka je pravdepodobnost ze budu mit v p*deli i tlumic? to bych pak musel koupit dva ze?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1607 sec,0.1243 z toho dotazů.