• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
"Neseřiditelné" světlomety
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Xomix
Thursday 20 January 2005 - 08:50:05
Host
Mám problém se světlomety (verze H1/H7) na Omeze. Jen velmi neochotně reagují na otáčení seřizovacím ąroubem a po nějakém čase stejně "spadnou" a svítí tak akorát před nárazník. Zjistil jsem, ľe parabola při tahání za konektor ľárovky jakoby nahoře drľí a dole "plandá". Naklápění světel z kabiny ale funguje dobře. Pokud by se mi podařilo sundat krycí skla, jak dostanu parabolu ven? A co tam najdu oľvejkaného? Je to vůbec opravitelné nebo mám rovnou ąetřit na nové? U Zralýho mi nabízeli HELLy za cca 6.000,-Kč/kus. Předem díky za rady.
NIO
Thursday 20 January 2005 - 18:12:20
Host
myslim ze jsou spatne nasazeny motorky, nebo ulomeny spodni muchyty
Xomix
Thursday 20 January 2005 - 20:01:11
Host
Díky, zkusím ty motorky. Ale kdyľ naklápění jejich pomocí funguje, tak to spíą vidím na ty úchyty. Je nějaký grif na vyndání těch parabol? Kde vąude to drľí?
NIO
Thursday 20 January 2005 - 21:41:00
Host
Xomix62.245.91.240 napsal ...
Díky, zkusím ty motorky. Ale kdyľ naklápění jejich pomocí funguje, tak to spíą vidím na ty úchyty. Je nějaký grif na vyndání těch parabol? Kde vąude to drľí?


sundej ostrik trysky svetla, odsroubuj masku, pokud je to starsi typ, povol spodni plast pod svetlem a pomalu vytahni. pak povol svetlo na 3 sroubech a vytahni ho.

k tem tryskam, zatahni za ne rukou a opatrne sroubovakem vyhakni ocko co drzi trysku na soupatku, zpatky to jen pak zatlac a trysku pust at sama zajede.
Xomix
Thursday 20 January 2005 - 22:28:07
Host
NIO díky za snahu. Ostřikovače světel nemám a vyndat celý světlomet umím. Mně ąlo o to, ľe aľ (jestli) se mi podaří sundat sklo světlometu, tak jak se dostanu dál do "střev" - čili jak vyndám samotnou parabolu z toho černého plastového "obalu" - kde a za co to drľí. Díky.
Toli
Thursday 20 January 2005 - 22:52:15
Host
Ty skla jsou tam nalepený u některých to jde sundat a některý nejdou jestli to sundáą tak máą vyhráno jenom přivařit takovou plastovou kuličku a máą hotovo zalepit lepidlem na skla to černý já jsem řeąil tu samou věc zatim čágo Toli
Anonymous
Monday 31 January 2005 - 09:50:17
Host
pokud mas jeste ty prvni svetla co se davali naomegu b myslim ty ktere tak zloutli tak se na ne vykasli a kup si raci ty s cirym sklem a cockou!ja muzu mit uzivane ale jak nove za 6000kc je to rozdil jak hrom!
jirina
Monday 31 January 2005 - 19:01:05
Host
Ahoj, moľná to sem nepatří, ale. Chtěl bych si koupit nová přední světla na mou Omegu B r.v.94, koukal sem se na Helly a zajímalo by mě, jestli tam pasujou tyto ''Omega (09/97 - 09/99) B DE-H1/H7 - hlavní světlomet'', chtěl bych tam totiľ uľ s tim čirým překrytím. Díky moc
SCULLY
Monday 31 January 2005 - 21:03:13
Host
Rozebrat jdou (ale na svítivost nepomůľe ani 100w ľárovka) opravit moľná taky ale je asi lepąí si koupit čirou optiku. Na vrakáči seľeneą obě světla za 6tis.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1785 sec,0.1396 z toho dotazů.