• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dovoz auta
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Ivan
Thursday 20 January 2005 - 08:07:29
Host
Tak mi jeden idiot zruąil v pátek auto. Z káry je pouľitelnej jen předek. Potřebuju poradit jak to je z dovozem auta z venku, musím jako vyměnit karosériji. Mám ho totiľ koupenej na invalidní příspěvek a při zruąení musím vrátit adekvátní část státu coľ dělá necelejch 60000 &| To ani nedostanu z pojią»ovny, včerá to likvidátor nafotil sepsal a říkal ľe to vypadá tak na 45000 ale to na opravu nestačí protoľe je hejblá kastle. Mám VA C20NE automat 93. Takľe pokud někdo z vás ví za kolik sou venku tyto káry a jak to je z dovozem tak móóóóóóc a móóóóóóc prosím o radu. Předem dík a drľím vąem palce a» nemaj nikdy podobný zkurvený problémy.
Lib
Thursday 20 January 2005 - 08:56:23
Host
A proc to vlastne chces tahat z venku, nestacil by ti nejakej kousek odsud? VA budou celkem levny a e-bazaru je vsude tuna. Jinak drzim palce at to vyjde ku spokojenosti
Ivan
Thursday 20 January 2005 - 21:56:35
Host
To je sice fakt, ale co sem zatím prolez tak se s těma 45000 na nic trochu sluąnýho nedostanu. Viděl sem pár aut co si lidi dovezli na přestavbu a vyąlo to podstatně zajímavěji jak koupě tady. Navíc si kaľdej i u vraku cení papíry který mi k ničemu nejsou protoľe to musím postavit na svý.
riwal
Friday 21 January 2005 - 07:24:50
Host
Jasně, dovez to od hákoąů, normálně na to dej značky ze starýho, poldové ti přerazej číslo kastle a jedeą. To starý jeątě rozprodáą na díly nebo si to sám necháą na ND. Podívej se na netu je přesnej popis jak se maj dělat přestavby a co kde musíą zařídit. Uľ si nepamatuju kde to bylo, ale určitě to byly nějaký ofiko stránky.
Ivan
Friday 21 January 2005 - 10:17:52
Host
Přesně tak to chci udělat, net prohledám a snad ty stránky najdu. Teď mám k dispozici od kamoąe Golfa II a je to ąílenost sednout do něj z Opla. Aspoň ľe su pojízdnej.
riwal
Friday 21 January 2005 - 10:20:21
Host
Jo neměl by to bejt problém, ani nic neplatíą - clo ani DPH, platí to za Tebe prodejce - jeden z mála kladů EU.
Yper
Friday 21 January 2005 - 13:00:50
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
jj, jak píąe Riwal. Taky to nemusíą vůbec vozit s papírama-na převozních značkách. Celé auto dovezeą jen jako na ND-ale musíą to dovézt na pla»áku. ©ikovnej automechanik umí přendat ątítky z karoserie na karoserii. Je to trochu kostrbaté, ale jde to-hlavně je to levnějąí - dovézt to jakoby nepojízdné.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Friday 21 January 2005 - 14:54:18
Host
®ádný ątítky měnit nemusíą, číslo ti legálně přerazej policajti. Vąechno de legálně a levně.
Ivan
Saturday 22 January 2005 - 07:48:46
Host
Já se domníval ľe mi přepíąou číslo v techničáku.Včerá sem mluvil s chlapíkem kterj občas vozí nějaký auta na kąeft a říkal ľe sluąná vekina mě tam přijde tak do sedm stovek coľ je asi jednadvacet tisíc. Kdyľ si připočtu asi pět tisíc na dovoz tak su na ceně za kterou tady nic se sluąnou kastlí neseľenu. Teď su uľ jen zvědavej kolik vypadne z pojią»ovny.
Anonymous
Saturday 22 January 2005 - 09:49:10
Host
Policajti uz tohle nedelaj, ted to maj na starosti magistraty.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2017 sec,0.1621 z toho dotazů.