• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
koupě vozu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Bláľa
Wednesday 19 January 2005 - 16:35:12
Host
rosím, pomůľe někdo a poradí s koupě vozu z obsahem 2.0 16V (100KW) Chtěl bys se zeptat na problémy a vąe spojené stímto motorem. Mám moľnost pořídit vůz r.v.1999 v provedení sedan k výročí 100.
Díky za kaľdou radu.
Anonymous
Wednesday 19 January 2005 - 19:10:14
Host
já bych do toho neąel. radąi nějakej ąestiválec. kámoą to má, ale v kombíku, a nejen, ľe to nejede, ale i se to neustále sere. tu váha vzduchu, tu čidlo na vačce, tu čidlo otáček kliky atd. má to dva rokÿ, jezdí s tím denně a uľ vyměnil snad vąechny čidla. jen řídící jednotka zůstala původní. já bych do toho neąel. já jsem spokojen s Omegou A 20 /8V. mám na tom natočíno 250 000 a jede to super. i kdyľ se mi dnes něco stalo s ABS ((
Anonymous
Wednesday 19 January 2005 - 19:50:47
Host
já mám béčkovou a jsem naprosto spokojený.®ere po Praze osm litrů,prostě paráda!!!
NIO
Wednesday 19 January 2005 - 20:14:15
Host
je to na omegu slaby
Lib
Thursday 20 January 2005 - 07:34:59
Host
taky zastavam nazor, ze na omegu nic moc, na vectru je to tak akorat, tj na omegu tak pul litriku navic. Ale s tim sranim bych zase brzdil, NIO muze potvrdit, ze muj mazel je po 100k docela ok zejo
Zdenek
Thursday 20 January 2005 - 11:03:18
Host
Na sviľnou sportovní jízdu to rozhodně není, spíą v klidu po dálnici. Čidlo klik. hřídele či co uľ jsem také měnil ale je v tom LPG. No 8 l po Praze - to snad ani z kopce, tak kolem 10-11, min. 9,5 v létě při převaze dálnice. Ale najeto téměř 180k km, r.v.96,kombi. KOlik za to chteji ( zacinam se taky zvolna poohlizet po necem novejsim)
Anonymous
Thursday 20 January 2005 - 16:23:34
Host
Zdenek194.212.200.220 napsal ...
Na sviľnou sportovní jízdu to rozhodně není, spíą v klidu po dálnici. Čidlo klik. hřídele či co uľ jsem také měnil ale je v tom LPG. No 8 l po Praze - to snad ani z kopce, tak kolem 10-11, min. 9,5 v létě při převaze dálnice. Ale najeto téměř 180k km, r.v.96,kombi. KOlik za to chteji ( zacinam se taky zvolna poohlizet po necem novejsim)

Bláľa
Thursday 20 January 2005 - 16:35:42
Host
Čauky, koukám vcelku rozdílné názory na motor, coľ oceńuji, nejsem řičič který musí jezdit 200, na tom sluľební vozidla BMW (teda narovinu-prodejce této zn.) Scháním pohodový vůz pro rodinu, kterou očekávám během několika měsíců. Jiľ jsem vlastnil Citröen Xantii combi, Toyotu Carinu, Opel Vectra 2.0i 8V,... Chci velkou Limuzínu za dostupné peníze a na BMW 5.řadu nemám many. Jedná se o Omegu v edici k 100.výročí Opelu, rok v.1999, dotaľená s papíry, najeto cca110.tis km ve sluąném stavu v bohaté výbavě-cena 160.tis Kč. Autům rozumím, ale rád si vyslechnu názory opravdu lidí a faj kluků, kteří to vlastní a mají (bohaté) zkuąenosti. Díky Anonymus-nevím co si mám myslet, záleľí asi na kusu, neříkej, ľe je to tak hrozné s vadami této zn. Vąude se najde něco ale nejsou to snad závady běľné u tohoto typu???!!! Díky za kaľdý příspěvek k tomuto tématu a čekám, ľe se jeątě někdo ozve z majitelů těchto typů.
&|
Anonymous
Thursday 20 January 2005 - 17:29:07
Host
Podle mne je to dobry kup.Je sice pravda ze 2litrik je do toho slaby ale v pohode postaci.S tou spotrebou se spis priklanim k te 8 litrove hranic i po meste(pokud ovsem nebudes tocit nejakejch 5tis). Navic pokud je dotazena tak je urcite v lepsim stavu nez ty sunky z CR. Za tohle se omlouvam, ale je to tak! Ja bych si uz tedy z CR auto nekoupil....Ty poruchy bych vubec neresil:nektere kousky jsou bohuzel neodborne opraveny a pak to tak dopada. Podle mne je ten motor na vysoke urovni a jestli s nim ma nekdo velke problemy tak to je spis stylem jizdy a servisem. Ja mam napr. VB 2,5, najeto 250tkm a jedina porucha byla zatim jen na drzaku motoru.. Jeste jsem jezdil s 1,816V 240tkm a odesel pouze krokac. Byt tebou tak nevaham...
Zdenek
Saturday 22 January 2005 - 00:01:29
Host
VB a 8l/100km - OK, v pohodě. Omega a 8 l/100km - nesmysl. Jinak rodina 2+3, na stříące jen lyľe, jinak vąe v pohodě do kufru, kde je navíc i LPG nádrľ, děti se vzadu pohodlně vejdou (zkuste narvat tři sedačky vedle sebe do něčeho menąího) a zatím nás vyloľeně nevyąplouchla, drobné opravy ale jsou. Jinak jsem kupoval 102k km, cca 4,5 roku za 260kKč od známého - původ jasný. Pokud parametry odpovídají, já bych do toho ąel. Na druhou stranu jsem laik, prdlajs tomu rozumím a je to teprve moje druhé auto. Hodně zdaru.Z.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1398 sec,0.1086 z toho dotazů.