• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tuning maska
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Corlis
Friday 03 November 2006 - 13:11:20 Citovat
Host
ještě nemám od něj odpoved, vidím to na večer, on přes den hodně jezdí. Ale věřím, že na vectru bude taky mít.
HonzaZ
Friday 03 November 2006 - 13:47:48 Citovat
Host
2 Corlis:

prima, diky _;
Luc
Tuesday 07 November 2006 - 11:51:56 Citovat
Host
Ahoj Corlisi,
mužu taky poprosit o ten kontakt? Poslal jsem ty maila tak mi ho prosim pošli pres mail.
Dekuji!
Air Line
Wednesday 08 November 2006 - 07:06:45 Citovat
Host
Ahoj, tak jsem se dočetl, že se tu prodávaj masky na VB. Pokud by měl někdo zájem mohu prodat novou chromovou lištu viz.facelift VB za 800,- + poštovné, nebo je mohu rozvést po Karlovarském, Ústeckém, Libereckém a Středočeském kraji. Mám jich několik Email _;
Corlis
Thursday 09 November 2006 - 18:42:50 Citovat
Host
tak se mi dnes ozval, má 3ks tuning mřížek na VeBe, nemám foto, zažádal jsem si. Kontakt je Email. Cena stejná jako OB (1195, poštovné 50 )
mvtechnik
Wednesday 06 December 2006 - 10:22:50 Citovat
Host
masku jsem objednal 1295 včetně poštovného včera přišla - večer jsem se s ní mazlil a dnes půjde na opla - dostal vánoce
je super za tu cenu kdyžý to srovnám s níbídkou tuning firem
Anonymní
Saturday 30 December 2006 - 20:59:37 Citovat
Host
Pája J. napsal ...

Nazdar. Já jezdil každou sobotu do Polska do Lubinu. Tam je obrovská burza všech autodílů. Jsou tam použité kusy z rozebraných aut, nebo nové repliky. Jezdil jsem přechodem Královec za Jaroměří. _;

mvtechnik
Friday 25 July 2008 - 07:55:21 Citovat
Host
Corlis napsal ...

takže pánové masky jsou, několik, nové, cena 1195 kč, poštovné 50kč. V případě zájmu dám kontakt.



zdravím corlise, mám prosbu, nedávno jsi psal o masce kamei na omegu, pořídil jsem ji a dnes ráno mi ji ukradli, nebyl by ještě mejl na toho kamaráda dík
Email
mvtechnik
Friday 25 July 2008 - 12:03:33 Citovat
Host
měl jsem zakalený zrak a viděl jsem černě už jsem si všiml že je v textu mejl, omlouvám se za vytažení diskusní mrtvoly
Rado
Friday 30 January 2009 - 11:26:29 Citovat
Host
Tady davam odkazna origo masku za velmi prijatelnou cenu.Mam ji doma,vypada naaadherne.
Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2383 sec,0.2031 z toho dotazů.