• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PetrX
Wednesday 17 May 2006 - 10:24:19 Citovat
Host
Mám dotaz, servo na 1,7D mi nejde napø. ve srovnání s astrou G zrovna úpnì lehko. Je kompletnì hydraulické a zajímalo by mne, zdali pomùže vymìnit kapalinu. Jinak úèinek nezávisí na otáèkách motoru. Kapalina je pomìrnì èistá a neubývá.
PetrX
Tuesday 23 May 2006 - 13:12:43 Citovat
Host
Hmm, tak mi tady asi nikdo neporadi.....
prťka
Tuesday 23 May 2006 - 15:11:57 Citovat
Host
možná ,že by ti někdo poradil...ale to musíš napsat co máš za auto a jaký rok...máš kapalinu mezi min...a max
NIO
Tuesday 23 May 2006 - 20:43:41 Citovat
Host
ono je trochu posetile porovnavat mechanicke servo na myslim Corse B nebo combu s elektronickym se zvysenym vykonem u astryG
PetrX
Wednesday 24 May 2006 - 12:24:16 Citovat
Host
Mám plně hydraulicky servo na Corse B, je tam 1,7D motor, takze pomerne tezkej na tak maly auto. Ja vim ze na G astre je elektrohydraulicky, ale spis me zajimaly zkusenosti napriklad z aster F, predpokladam ze tam bylo jeste plne hydraulicky.
Anonymní
Wednesday 24 May 2006 - 12:25:56 Citovat
Host
Jeste k tomu.... kapalina je nekde mezi min a max. auto r.v.1997.
Martas
Wednesday 24 May 2006 - 12:36:26 Citovat
Host
PetrX napsal ...

Mám plně hydraulicky servo na Corse B, je tam 1,7D motor, takze pomerne tezkej na tak maly auto. Ja vim ze na G astre je elektrohydraulicky, ale spis me zajimaly zkusenosti napriklad z aster F, predpokladam ze tam bylo jeste plne hydraulicky.


Ty serva se lisi jenom tim, ze na Astre F nebo VeA (ale i VeBe) je kompresor serva honenej od kliky kdezto v Astre G elektromotorem, ale ja nevidim rozdil ani mezi moji starou VeA, tak soucasnou VeBe a ani Astrou G, tazke problem bych hledal ve tvem servu jak uz je psano vyse co zkontrolovat.
macil
Wednesday 24 May 2006 - 12:38:56 Citovat
Host
Záleží aj na tom aké máš na tom gumy. Mám AF s hydraulikou a rozdiel medzi 185-kami (zimné) a 195-kami (letné) cítim.
Béda
Wednesday 24 May 2006 - 22:15:09 Citovat
Host
Moje praktická zkušenost z jiného auta - z nouze jsem tam nalil hydraulický olej (pracuju v oboru hydraulika) a řízení mi šlo těžko a jakoby se zpožděním na volant. Ale na dojetí to stačilo. Po přetěsnění jsem to dvakrát propláchnul a nalil sprrávký olej do servořízení (je podstatně "řídší") a šlo to opět lehce. Tyto hydraulické systémy jsou na to citlivé a viskozita oleje se projevuje o řád víc nežli šířka pneu (ale ta taky není zanedbatelná). A doporučuju zkontrolovat, zda není někde přidřená mechanika. _;
Béda
Wednesday 24 May 2006 - 22:16:22 Citovat
Host
Moje praktická zkušenost z jiného auta - z nouze jsem tam nalil hydraulický olej (pracuju v oboru hydraulika) a řízení mi šlo těžko a jakoby se zpožděním na volant. Ale na dojetí to stačilo. Po přetěsnění jsem to dvakrát propláchnul a nalil správný olej do servořízení (je podstatně "řídší") a šlo to opět lehce. Tyto hydraulické systémy jsou na to citlivé a viskozita oleje se projevuje o řád víc nežli šířka pneu (ale ta taky není zanedbatelná). A doporučuju zkontrolovat, zda není někde přidřená mechanika. _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1925 sec,0.1562 z toho dotazů.