• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ostřikovače
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
lenny
Saturday 08 January 2005 - 19:29:36
Host
Zdar chlapi,nedávno jsem objevil existenci téhle super poradny, tak to hned vyuľiju.Pár dní mám VB2.0 98 a hned řeąim problém:ostřikovače předních světel mají slabý dostřik, tak 10-20 cm a tak jen líznou spodní okraj skla.Moľná je to úplná blbost, ale takových tady uľ asi bylo...Tak díky
riwal
Saturday 08 January 2005 - 20:08:59
Host
Pokud neni nic ucpaného, tak ti odchází motorek. Nejde opravit je zalitý v umělé hmotě. Na vrakáči mě stál 1100. Při výměně musí dolu levý plastový podběh.
Anonymous
Saturday 08 January 2005 - 20:30:49
Host
To je teda rychlost, díky za odpověd, jsem rád, ľe to tady vypadá na fajn týpky, co pomůľou s kaľdým problémem nás autolaiků.
Anonymous
Sunday 09 January 2005 - 14:18:41
Host
Me to nestrikalo vubec a vzdy po pokusu ostriknout mi pohaslo osvetleni celeho auta. Bylo jasne ze je tam zkrat, tak jsem ten motorek rozebral...Cely rotor byl zoxidovany vcetne loziska tak jsem ho ocistil a promazal a je OK. Mimochodem je rozebyratelny!!!
riwal
Sunday 09 January 2005 - 17:53:46
Host
Mám jeden doma, fakt je, ľe jsem to blíľe nezkoumal, ale připadal mi nerozebratelný, moľná byl jiný neľ máą ty.
[ Edited Sun Jan 09 2005, 05:54PM ]
M@C
Monday 10 January 2005 - 09:15:38
Host
A jeste jedna banalita U VeBe mi na strane spolujezdce skoro nestrika ostrikovac predniho okna. Na strane ridice strika normalne. Asi bude nekde primacknuta nejaka hadicka, co rikate?
benji
Monday 10 January 2005 - 09:29:52
Host
Můľe to být skřípnutá hadička, častěji to ale bývá ąpinavá tryska - vyndat, proą»ourat, vyfoukat.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2134 sec,0.1843 z toho dotazů.