• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zadni zastěrky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kosta
Monday 17 April 2006 - 15:46:36 Citovat
Host
čau oplaci chci se zeptat mam zlomenou jednu zadni zastěrku astraF ale slyšel jsem že je lepši je tam nedavat aby ten bordel nešel do lemu ale ven bo vime že lemy jsou nachylny na korozi tak by mne zajimal vaš nazor a jezdil bych bez nich nemuselbych kupovat . z logiky se mi zda že něco na tom bude co vy na to? dik PS:viděl jsem že hodně aut bez zadnich jezdi
Martas
Monday 17 April 2006 - 15:47:55 Citovat
Host
kosta napsal ...

čau oplaci chci se zeptat mam zlomenou jednu zadni zastěrku astraF ale slyšel jsem že je lepši je tam nedavat aby ten bordel nešel do lemu ale ven bo vime že lemy jsou nachylny na korozi tak by mne zajimal vaš nazor a jezdil bych bez nich nemuselbych kupovat . z logiky se mi zda že něco na tom bude co vy na to? dik PS:viděl jsem že hodně aut bez zadnich jezdi


Valna vetsina aut zasterky nema a ani nemusi, ale ja osobne je mam jak vepredu tak vzadu, je to na uvazeni kazdyho ....
kosta
Monday 17 April 2006 - 16:15:48 Citovat
Host
jo jasně jedna se mi o to jestli to muže mit vliv na ty podběhy a hlavně lemy ale to s určitosti asi stejně nikdo nemuže řict jestli to tak je

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2124 sec,0.1726 z toho dotazů.