• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nedobijí Corsa B 1.5 TD
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petanees
Sunday 16 April 2006 - 19:46:29 Citovat
Host
Ahoj,
včera na cestě do Plzně mi přestala údajně dobíjet baterka. Ještě dodám že zároven s tímto problémem spadl otáčkoměr a od té doby sice většinou ukazuje, ale při přeřazneí většinou spadne na pár sekund na 0. Prosím o radu čím by to mohlo být. Má to nějakou souvislost tyto dvě závady nebo je náhoda, že se to objevilo zároven? Hlavně mě nestrašte novým alternátorem

Díky
Petan
JOB
Sunday 16 April 2006 - 20:00:20 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Nebudu tě strašit novým protože bys ho asi nezaplatil ale opravit ho budeš muset.Ještě můžeš zkusit vrakáč ale já bych to nedělal,neboť můžeš za chvíli řešit to samí.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Sunday 16 April 2006 - 20:30:26 Citovat
Host
Petanees napsal ...

Ahoj,
včera na cestě do Plzně mi přestala údajně dobíjet baterka. Ještě dodám že zároven s tímto problémem spadl otáčkoměr a od té doby sice většinou ukazuje, ale při přeřazneí většinou spadne na pár sekund na 0. Prosím o radu čím by to mohlo být. Má to nějakou souvislost tyto dvě závady nebo je náhoda, že se to objevilo zároven? Hlavně mě nestrašte novým alternátorem

Díky
Petan



Co to znamena udajne prestala dobijet baterka ?
Dobiji alternator ne baterka !

Jak jsi to diagnostikoval ?
Pri startovani, sviti/zhasne kontrolka dobijeni ?
Kolik nameris napeti na baterii bez motoru/na volnobeh/v otackach ?
qpc
Sunday 16 April 2006 - 20:43:16 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
kontrola proudu mezi altíkem a baterkou,pak můžeme pokračovat..,osobně si myslim,že může blbnout diodovej můstek nebo nějaké ukostření

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


NIO
Sunday 16 April 2006 - 21:27:58 Citovat
Host
souvislost to muze mit. nejdrive to zacalo prebijet a pak uz to jede jen na malo. oprava altiku bude nezbytna. jeste zkontroluj mimojine kostru
Anonymní
Monday 17 April 2006 - 09:43:23 Citovat
Host
Martas: jasně, dobijˇ altern tor, špatně jsem se vyj dřil.
Kontrolka dobijenˇ svˇtˇ poř d...
Martas
Monday 17 April 2006 - 09:48:18 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Martas: jasně, dobijˇ altern tor, špatně jsem se vyj dřil.
Kontrolka dobijenˇ svˇtˇ poř d...



Jestlize ti kontrolka dobijeni sviti porad tak alternator nedava vubec zadny napeti (nebo zcela minimalni). Predpokladam ze klinak tam mas takze zbyva Alternator - Diodovy mustek - Regulator napeti (i kdyz ono je to vsechno v jednom), asi nejlip budes mit sjed k autoelektrikari, v nejlepsim pripade to muzou byt uhliky na alternatoru .....
Petanees
Monday 17 April 2006 - 10:14:09 Citovat
Host
martas: Máš pravdu. Klínák tam samozřejmě je... Přesně tak, zajedu s tim k autoelektrikáři a uvidíme co s tím vymyslí. Je blbý, že tam je i strašně špatnej přístup. Auto nemám kde zvednout. Takže to přenechám na odborníkovi. Každopádně všem díky!
Petr X
Friday 05 May 2006 - 13:14:06 Citovat
Host
Tak me to potkalo taky 1,7D alternátor hitachi ....závada proražené vinutí alternátoru... je hodne dole pod autem a chodí to ve všech tech sra.... jinak souvislost mezi otackomerem je úplne jasná, z alternátoru se bere ješte pred usmernovacem napetí pro otackomer. Prvne jsem shánel stator, ale dát za nej 2000 __; a pak by to samozdrejmne chtelo aji ložiska a cekat kdy se tam podelá ješte neco tak jsem radej koupil celej novej za 6900 _;
petanees
Tuesday 09 May 2006 - 18:59:32 Citovat
Host
JJ. Mám to hotový. Stálo to 4000,- Novej diodovej blok, regulátor a relé. Je to debilní, chodí to na zemi, vjede se to louže a hned je to pod vodou. Debilně vymyšlený a co teprv jak se k tomu dostat

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2042 sec,0.1389 z toho dotazů.