• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak s Omegou na sněhu?
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
LudaS
Monday 03 January 2005 - 15:10:35
Host
Tak jsem vyrazil do hor. ),obut do zimních gum. A byl jsem docela překvapen ač ujią»ován ľe omega combi je v zimních podmínkách docela dobrá, chovala se jako sáně. Měl jsem co dělat abch ji nenechal někde ve ąkarpě. Jaké vy máte zkuąenosti? Někde jsem slyąel ľe existují samosvorné diferencialy ktere by pripadne mohly pomoct... da se sehnat? a popr. za kolik?
Anonymous
Monday 03 January 2005 - 17:38:51
Host
Bydlím v Kerkonoąích, mám TDS combi, zimní pneu NO NAME PROTEKTOR a nemám problém. asi stačí ubrat plyn.
DavidST
Monday 03 January 2005 - 19:23:38
Host
Jo motor vepredu a nahon na zadek....Super kombinace na blbnuti na letisti ale ne na silnici.....Sníh je svine
Anonymous
Tuesday 04 January 2005 - 16:40:41
Host
mám taky combajn a na sněhu naprosto v pohodě , dokud to jede tak se to vyhrabe vąude. Při rozjezdu kdyľ je problém tak vypomůľe dvojka. A pěknej zasněľenej plácek tak na blbnutí není nic lepąího.
LudaS
Tuesday 04 January 2005 - 17:20:21
Host
Tak mi jeste skuste rict jaky mate gumy - ja mam 185 ąířku zimni s poměrně sluąnym vzorkem a je to opravdu jak saně - rozjezdy za 2 jsou standartem ale deląí kopce znamenaji se rozjet a doufat ľe člověk dojede setrvačností protoľe přidat nelze.
Anonymous
Tuesday 04 January 2005 - 22:52:48
Host
Mám 185 a protektory Ty nejlevnějąí a pytel ątěrku v kufru:))) Vyhrabu se vąude! Fakt stačí zatíľit jen kapečke zadek a bomba a hlavně rovnoměrně jinak to stahuje a do kopce lehčí stranou zadku napřed:)))
Anonymous
Sunday 09 January 2005 - 23:55:25
Host
S C U L L Y. Omega byla super v zimě do kaľdý zatáčky jsem jezdil bokem akorát ostatní z toho byly vyvalený. Člověk se stim musí naučit jezdit, co můľete očekávat motor vpředu a nahon na zadek. Kaľdopádně doporučuji DOBRÉ zimní obutí, chladnou hlavu a trocha cviku neuąkodí. S C U L L Y
Dan
Thursday 13 January 2005 - 11:31:41
Host
kdyľtak koupit taky řetězy
Tomas
Monday 17 January 2005 - 12:14:59
Host
Před minulou zimou jsem si koupil řetězi, ale jeąte jsem je ani nevybalil, sem si říkla, ľe bych je rozbalit a podivat se jestli mi tam nedali kus ľeleza. Jinac na sněhu super bez problemu, jen si to chce hrat s plnem a jde s tim delat vse co chcete. Jednou jsem na snehu predjizdel asi 80km/h jedouci auta, a na tu petku se zacal predbihat na snehu zadek, sem ubral - srovnano a pridal, a uz jsem by v tahu chtel bych videt ty co jsem predjizdel, kdyz jsem vedle nich jel chvili trochu bokem jinac u nas je teren vcelku hroznej a k nam vyjeli pouze 120 tky s motorem vzadu, ostatnim jsem to musel vycouvavat , cekal jsem ze budu mit problem jako s mercedesem (taky nahon na zadek a motor vpredu+ silnej 3litr) ale ten mel extreme lehky zadek. Ted mam Omegu Kombika a zatim zadnej problem, vlastne pred barakem jsem mel na podzim blato a potrebova jsem popojet asi metr. a je to temer rovinka - vzorek se zadelal a ja se nehnul z mista, az jsem musel zapojit traktor popotahnout se asi metr a pak uplne v pohode. Jinac mam 185ky a na leto 235, ale to staci pul centymetru snehu a clovek se nehne . Nad zavazim uvazuju asi 2 roky, ale zatim nemam problem, tak to neresim. Hlavne si to chce hrat s plynem a nejezdit na jednicku Preji mnoho uspesnych kilometru bez nehod a s radosti
LudaS
Friday 28 January 2005 - 09:13:04
Host
Na sněhu jsem to zvladnul ale na ledu uľ ne... a to bylo 7 stupnu teplo - vybiral jsem mezi protijedoucim kamionem a ąkarpou a vybral ąkarpu - ale kdyľ se něco tak těľkýho jako omega v kombiku poloľi na bok tak to nemůľe dopadnout dobře - no nic uľ mam druhou....
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2009 sec,0.1714 z toho dotazů.