• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problémové startování za vlhka - kde je modul zapalování?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Cubas
Monday 03 January 2005 - 11:15:36
Host
Tak se mi uľ poněkolikátý během letoąní zimy stala nepříjemná věc - C16NZ neąel nastartovat. Motor točil, občas i jakoby ąkubnul ale nenaskočil. Usoudil jsem na problémy se zapalováním. Budu měnit svíčky (ty současný mají jenom 20 tisíc). Uľ jednou mi auto chcíplo - chyba v modulu zapalování. Chtěl jsem jenom vědět kde ho hledat? U rozdělovače? Jak uľ jsem psal je to motor C16NZ. Nakonec se mi povedlo nastartovat tím, ľe jsem auto dost brutálně roztáhnul. Od tý doby startování jde bez problémů, ale jeden nikdy neví ...
Tak mi poraďte, kde by mohl být problém a případně co vąechno zkontrolovat.
díky C.
NIO
Monday 03 January 2005 - 21:18:34
Host
modul je bud pod civkou nebo v rozdelovaci. podle typu a roku.

mohla to byt jen vlhkost v elektrice. a co treba i cerpadlo paliva??
cubas
Tuesday 04 January 2005 - 09:39:56
Host
no asi to bude v rozdelovaci - pod civkou nic neni. Je to model z roku 1992. A jak se k necumu dostanu? Staci jenom sundat vicko rozdeloce, nebo je potreba jeste rozebrat rozdelovac? Navic jsem si tehle problemu vsimnul poiuze pokud bylo vlhko a prselo.

Co se tyce toho benzinu, uz jsem o tom taky premyslel. Ono se auto totiz taky chova trosku podivne kdyz je studeny - jakoby se pod zatezi dusil. To trva tak pet - sest sekund a pak vystreli jak z praku. Mohlo by tohle chovani ukazovat na problemy s tlakem benzinu do vstrikovani?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1657 sec,0.1403 z toho dotazů.