• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
uzamčená omega :o((
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
roman
Sunday 26 December 2004 - 13:28:58
Host
mám omebu B combi a právě jsem zjistil super průser, stojí mi v garáľi celá je uzamčená a jediný klíče jsou uvnitř na sedačce. Nevím jak se to mohlo stát ale je to tak. Poradí mi někdo jak se dostat dovnitř nebo co se s tím dá dělat?
NIO
Sunday 26 December 2004 - 23:16:46
Host
taky nechapu jak se to mohlo stat ???

jinak pokud to je zamknuty nadvakrat tak ti zbyva jen rozbit nejake okno. pokud jen na jeden tak to zkus vyhackovat na tadnich dverich.
Anonymous
Monday 27 December 2004 - 13:55:27
Host
TAk to se mi uz taky stalo.Odvrtal jsem zamen na kufru.Nejlevnesi reseni.
roman
Tuesday 28 December 2004 - 19:03:29
Host
tak jsem si hodinu hrál ! horním rohem dveří jsem prostrčil drát tím jsem si ze sedačky přitáhl klíče a daląím drátem se mi podařilo »uknout na DO a bylo to . Ale jináč je to auto opravdu těľko otevřitelný. Při první cestě do caffíru se dám udělat náhradní klíč.
Tomas
Monday 17 January 2005 - 13:26:24
Host
Nekdo mi ji chtel ukrast, tak mi strcil zrejme nejaky sroubovak s pakou nebo nejaky udelatko do zamku dveri u ridice a normalne otocil. Na vrakaci jsem koupil jiny komplet, ale prendaval jsem jen ciste stavitka s tim kam se ten klic strka, a myslim si, ze ty stavitka jsou nejslabsi misto, jsou z nejaky mosazi a pekne maly, se nedivim, ze to nic nevidrzi. Jinac mi ji chtel ukrast celou, ale kdyz odsekaval zamek na volant vystrasil ho nejaky pejskar co sel vencit ve dve rano psa. Tudiz mu dekuji za zachranu auta. Odnesl si pouze radio, ktery mam s ovladanim na changer, ale ten tam nechal proc, takhle ma obyc radio s kazetakem. potom po dvou mesicich sem si koupil novy, znate to, chtel jsem lepsi, takze plne parevny gaficky display, MPtrosky,... asi po mesici mi otevreli auto okynkem a hadejte co si vzali, presne tak radio, aspon, ze jenom tak, jinak jsem tam mel novyho notebooka, zensky tam meli dve kabelky, plus nakup, no narvanej kombik, ze jsem mel i sklopenou sedacku. A to vse se stalo ve 2 odpoledne v patek pred barakem, jen jsme nahoru chteli vynest novej sporak a jet, tedy cca 10 minut bez dozoru asi 3 metry od okna, kam jsme nesli sporak. to je drzost co to je desny. a pak schanet okynko,... Jeste ze jsou aspon ty vrakace.
Yper
Monday 17 January 2005 - 13:58:09
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Tomas: tvůj příklad je toho, ľe nikdy není tak zle, aby nemohlo být jeątě hůře..! jj. Tfuj tajxl, mně se to stát a dokoce dvakrát, tak jsem na mrtvici. Dělaj to hlavně černý huby a puber»áci. Jedině oni s tím kąeftujou, jo a spousta taxikářů-daląí sorta zvláątních lidí tady u nás.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1848 sec,0.1469 z toho dotazů.