• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
DavidST
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vrzani nekde u tlumicu
Thursday 16 December 2004 - 13:20:53
Host
Ahoj kluci

Mam takovej malej problem...Kdyz prejedu treba retarder tak mi vrzou tlumice takovy jao strara armara...tlumice sjou novy...Co to teda dela...
A jeste jednu vec nevite kde sehnat nejakou ochranou filii na prahy.....Asi mam blby nohy ale mam prah sedrenej az na zinek &|
Lib
Thursday 16 December 2004 - 13:25:24
Host
jestli mas vebe do 99, tak tam zinek asi nenajdes. To jen na okraj. Me vrze predni naprava nekde taky, ale jen v zime a jen kdyz prejizdim takovy ty velky zdeny retardery (ty maly kovovy jsou ok)
DavidST
Thursday 16 December 2004 - 13:29:57
Host
ktim ochranam na prahy..Myslim neco jako je v galeri

Odkaz
benji
Thursday 16 December 2004 - 13:49:32
Host
Nic si z toho nedělej, mě předek auta vrľe taky tak, jako kdyby se chtěla přední náprava rozpadnout, taky hlavně při přejíľdění retardérů jakéhokoliv rozměru. Byl jsem u Andreje minulý týden a diskutovali jsme i tento problém - nejsou to tlumiče, ale horní gumové uloľení tlumičů.
Dle Andreje je nutná výměna, problém není v ceně těch gum, ale spíą v práci, je to na pár hodin, musí ven celý Pherson. Ale není to nic kritického, spíą "estetická" závada, dá se s tím jezdit bez problémů.
riwal
Thursday 16 December 2004 - 14:57:59
Host
2Lib: do roku 99 je jednostraně pozink a od roku 2000 úplný.
Lib
Thursday 16 December 2004 - 20:56:03
Host
myslis? Ja sem prave zadny info o tom nenasel a spis neoficialne ze do 99 nic a od 99 jo
NIO
Thursday 16 December 2004 - 21:12:26
Host
benji napsal ...
Nic si z toho nedělej, mě předek auta vrľe taky tak, jako kdyby se chtěla přední náprava rozpadnout, taky hlavně při přejíľdění retardérů jakéhokoliv rozměru. Byl jsem u Andreje minulý týden a diskutovali jsme i tento problém - nejsou to tlumiče, ale horní gumové uloľení tlumičů.
Dle Andreje je nutná výměna, problém není v ceně těch gum, ale spíą v práci, je to na pár hodin, musí ven celý Pherson. Ale není to nic kritického, spíą "estetická" závada, dá se s tím jezdit bez problémů.


zalezi na tom co je spatne. nahore vetsinou vrze lozisko. ty gumy se daji vymenit za hodinu obe dve jak l tak p strana.
vetsinou ale vrze spodni kulovy cep a nebo silentbloky. staci prostriknout teflonem a je po vrzani, nebo vymena.
DavidST
Thursday 16 December 2004 - 22:30:03
Host
Dik za rady

A co ty ochrany prahu???
Vydel sem akorak v tuning kramu za 1500kc za par byly jako slzickovej hlinikovej plech a to je opruz...chci neco cernyho...
Tomash
Friday 17 December 2004 - 10:05:43
Host
mám VB Caravan, 2.0 Di, z pravý strany mi taky ąlo vrzání (hlavně při akceleraci nebo brľdění) a asi před 14dny jsem na to přiąel a nevěřil jsem, co to bylo - taky jsem myslel, ľe tlumič, občas to bouchlo, takľe sem myslel, ľe i lebro, nakonec to byl sice silentblok (ten nad PP kolem), jenľe ten silentblok vrzal proto, ľe matice v podběhu byla vypadlá a ten silentblou vyskočil z díry v podběhu a leľel na něm jenom na spodním ąroubu, kterej tím byl celej vyvrácenej. Zjistli jsem to aľ kdyľ jsem dal na stranu potrubí sání, abych si ąáh ne oběľný kolo turba, jestli má vůli, jinak to nebylo vidět. Hlavně to neąlo zadělat, i při sundaným boxu filtru jsem tam stěľí nasadil matku a dotáhnul jenom prstama (na lepidlo). Mám podezření, ľe soudruzi v západním Německu někde udělali chybu......ľe ta matka nemohla bejt utaľená uľ z výroby a bez sundání motoru to uľ taky nikdo neutáhne, jedině udělat díru do podběhu ze strany kola, a to semi fakt nechce.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1676 sec,0.1252 z toho dotazů.