• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna Fiat TEMPRA za MV6
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Thursday 16 March 2006 - 20:09:44 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
kratein napsal ...
JOB napsal ...
Já teda nevím ale tvrdit že Fiat je bezporuchový mi příjde stejně směšný jako že Opel je krám co se furt sere.


Tak to se musím Fiatů zastat Tempra byla určitě míň poruchová jak Omega co mám teď.


na Tempru pamatuji jen ve špatném,výčet závad by se sem snad ani nevešel,s Oplikama viz co jsem psal..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


bruno
Thursday 16 March 2006 - 23:10:54 Citovat
Host
kdyby byl benzín za 15kč jdu do MV 6 OKAMŽITĚ.bohuže najedu docela dost tak se musím spokojit s 2.5TD....
kratein
Thursday 16 March 2006 - 23:27:12 Citovat
Host
Nemyslel jsem tím že by byla Tempra lepší než Omega.To je jen moje zkušenost co se týče poruch.A navíc já jsem hroznej klikař,teda co se týče aut(teda zatím).Tempra se začala mít poruchy až potom co jsem jí prodal,Omegu jsem koupil myslím taky dobře sice jsem do ní musel něco investovat,ale teď bez problémů.A teď jsem kupoval Vito s vadným motorem a bylo vadný těsnění pod hlavou,takže zase klika.
JardaB
Friday 17 March 2006 - 07:32:58 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
bruno: Ale zda se mi podle vlakna Spotreba 2.5TD, ze to zas o moc min nafty nesezere, ja se s MV6 v Liberci nedostal pres 13/100 a to jsem to moc nesetril (ten Liberec je dulezity, feldu, facko ani S120 jsem nedostal pod 10). Na dalku 10 v pohode.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Tlumex
Friday 17 March 2006 - 08:38:31 Citovat
Host
bruno napsal ...
kdyby byl benzín za 15kč jdu do MV 6 OKAMŽITĚ.bohuže najedu docela dost tak se musím spokojit s 2.5TD....


No o uspore u tohohle traktoru bych taky nemluvil _rendek
JOB
Friday 17 March 2006 - 13:23:35 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
kratein napsal ...
.A teď jsem kupoval Vito s vadným motorem a bylo vadný těsnění pod hlavou,takže zase klika.

Tak pokud chceš mít kliku i nadále tak to vito hned prodej.Ještě sem neviděl žádnou současnou dodávku mercedes která by se nesrala na motoru.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

kratein
Friday 17 March 2006 - 14:24:02 Citovat
Host
Tak pokud chceš mít kliku i nadále tak to vito hned prodej.Ještě sem neviděl žádnou současnou dodávku mercedes která by se nesrala na motoru. [/quote]


Ani omylem v tak perfektní dodávce jsem ještě nejezdil je to sice jen 2:3D.Nemá to žádnou elektroniku motor je podobnej jak za starýho piána,a ty najezdily v poho půl milionu.No uvidíme za půl roku.
JOB
Friday 17 March 2006 - 14:38:16 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
kratein napsal ...
Tak pokud chceš mít kliku i nadále tak to vito hned prodej.Ještě sem neviděl žádnou současnou dodávku mercedes která by se nesrala na motoru.



Ani omylem v tak perfektní dodávce jsem ještě nejezdil je to sice jen 2:3D.Nemá to žádnou elektroniku motor je podobnej jak za starýho piána,a ty najezdily v poho půl milionu.No uvidíme za půl roku. [/quote]
No co se týče pohodlí tak je super,snad budeš mít tu kliku.Ve starým piánu byl poslední motor držák.Dneska už je to jiný.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

vrgada
Saturday 18 March 2006 - 05:02:20 Citovat
Host
nesouhlasim, ze do mv6 ci 2,5i nejde udelat dobre plyn, jede mi to stejne jak na benzin tak na plyn a prepnuti je neznatelne, pravda je, ze to ladili skoro pul roku, ale ted uz to slape (tutk tuk a snad to tak uz vydrzi). Jina vec je, ze plynaku uz je asi taky dost a odviji se od toho ceny, skoro 16 kacek za litr plus o 10 procent vetsi spotreba na LPG, z toho dela ekvivalent temer 18Kc oproti 28Kc benzinu neni zrovna optimalni, kt omu cenu prestavby, rezerva v kufru, a buzerace v servisech a kdyz se neco posere budou to hazet plynci na servis a opacne, asi bych do toho sel znovu, ale sere me to cekal jsem vetsi pomer uspor
pája
Saturday 18 March 2006 - 12:13:42 Citovat
Host
Zaregistroval jsem se asi hodinku po výměně aut. Teď už jenom čekám až dojde platba. Na sraz to ještě nevydím, musím nechat udělat rozvody a vychytat pár blech. První dojmy jsou super. Akorát si asi moc nezajezdím. Manželka mě nechce pustit za volant. Poraďte jak jí odtamtud dostat. MV6 -ka je nějak návyková nebo co ? Všichni co si klepali na čelo, když jsem se jenom zmínil o třílitru, smekaj. Nechce se jim věřit, že to někdo vyměnil.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1823 sec,0.1403 z toho dotazů.