• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
opel vectra B 1.7d
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
EnRico
Tuesday 16 November 2004 - 17:28:44
Host
1.7D je bez turba a bez intercooleru a měl udanejch 42kW nebo 44kW (asi různý verze). 1.7TD má turbo, intercooler a pak taky 55 nebo 60kW. Pokud se pletu, tak se omlouvám.
Anonymous
Wednesday 17 November 2004 - 11:19:29
Host
No ja jsem 1.7D isuzu videl u vectry a po jiste dobe jsem zjistil ze tam je intercooler. Bez intercooleru jsem to videl jen ve astre ale to uz nebyl motor isuzu ale opel....
Rad 32
Thursday 18 November 2004 - 16:39:27
Host
Je to tak 1,7 TD Isuzu má 60kw a je tam turbo i intercooler.
Dělali jeątě 1,7 TD motor opel a ten měl tuąím 55 kw.Jinak olej nedolévám mám asi na motory ątěstí.
Anonymous
Saturday 20 November 2004 - 09:14:38
Host
co to je intercooler?
Lib
Saturday 20 November 2004 - 11:42:30
Host
Anonymous213.194.246.102 napsal ...
co to je intercooler?


Mezichladic stlaceneho vzduchu. Kdyz vzduch stlacis tak se zahreje (princip diesloveho motoru, tam jde ovsem o extremni stlaceni) a zahraty vzduch je spatne, takze se je lepsiho ho pekne ochladit. Mimochodem na podobnem principu pracuje klima (vzduch se stlaci, tim se zahreje, takze se ochladi, pak se necha tosame mnozstvi vzduchu "roztahnout" na puvodni tlak, cimz vzduch zase zchladne. Pokud bys ten stlaceny neochladil, tak by mel zase +- stejnou teplotu jako pred stlacenim, kdezto ted bude mit teplotu nizsi nez pred stlacenim zhruba o tolik, o kolik se odebralo tepla po stlaceni)
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1321 sec,0.1075 z toho dotazů.