• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prosím o radu s kolama
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Boulder
Sunday 12 March 2006 - 12:13:32 Citovat
Host
Já mám Astru f cabrio 18 16v a v techničáku mám 14ky a15ky na autě mám 16ky a všude policie v poho akorát u nás v Prostějově mě furt otravujou takže řešim to samo. No a byl jsem v Olomouci v prodejně Ronal kde mně nabízel 17ky když je koupím tam že je budu mít i v TP takže nějak to jde. další možnost je zastoupení Oplu pro ČR ti to můžou povolit známej tam volal a povolili mu ze 13tek 15ky. Jenomže to fungovalo tak ,že to tam poslal i s nějakejma penězma a pak čekal co se stane ne vždy to povolí a peníze nevrací. Měl jsem i astru G dovoz Belgie a v českém TP byly vypsány kola od14 až 16 205 na 50,byla to osmi ventilová 1.6ka takže to musí nějak jít i ofiko. Budu skoušet dál a až to klapne tak dám vědět jak na to Zatím zdar.
klubo
Sunday 12 March 2006 - 16:53:07 Citovat
Host
Boulder napsal ...
Já mám Astru f cabrio 18 16v a v techničáku mám 14ky a15ky na autě mám 16ky a všude policie v poho akorát u nás v Prostějově mě furt otravujou takže řešim to samo. No a byl jsem v Olomouci v prodejně Ronal kde mně nabízel 17ky když je koupím tam že je budu mít i v TP takže nějak to jde. další možnost je zastoupení Oplu pro ČR ti to můžou povolit známej tam volal a povolili mu ze 13tek 15ky. Jenomže to fungovalo tak ,že to tam poslal i s nějakejma penězma a pak čekal co se stane ne vždy to povolí a peníze nevrací. Měl jsem i astru G dovoz Belgie a v českém TP byly vypsány kola od14 až 16 205 na 50,byla to osmi ventilová 1.6ka takže to musí nějak jít i ofiko. Budu skoušet dál a až to klapne tak dám vědět jak na to Zatím zdar.


na géčko dával přímo výrobce 16" 205/50/16 (za příplatek) proto by měli bejt v každym TP na Astru G

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2663 sec,0.2219 z toho dotazů.