• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
OMEGA pre rok 2006
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vrgada
Wednesday 08 March 2006 - 06:50:05 Citovat
Host
obrazek je nekolik let stary a spise to vypada na zbozne prani nejakych grafiku, bylo jich vic vcetne interieru vnitrku. Osobne si myslim, ze era dochazejicih paliv temto poctivym autum nepreje a co si budeme nalhavat tento segment trhu umi mnohem lepe obsadit jine znacky. To jen my jsme meli to stesti poridit si ojete luxusni auto za par supu. Co uz, je to skoda a jsem osudu vdecen, ze mi umoznil vlaatnit uz druhou omegu, ale uprimne receno, kdybych mel ten milion a vic, tak bych jako nove asi bral jiny vuz, a to manazeri u Opla vedi, totalne to posrali uz pri prvnim faceliftu, protoze neznicitelne kombiky s perfektnimi motory na tehdejsi dobu (ktere si houfne kupovali i drobni remeslnici) nahradili prumernym autem....
mana
Wednesday 08 March 2006 - 10:53:22 Citovat
Host
moc pěkna ,mooooooc _love _love _love
Bad.Man
Wednesday 08 March 2006 - 14:17:29 Citovat
Host
Pánové .... obrázek je opravdu staršího data .... nikoliv však několik let .....

To auto hodně připomíná Opel Insignia (koncept v Ženevě tušim před rokem nebo dvěma) a i oficiální zprávy z Russelheimu hovořily o tom, že pokud se Omega znova dostane do výroby tak bude hodně podobná právě Insignii ..... takže tohle bych tipnul na "únik informací" se záměrem zjistit reakce veřejnosti...
Buco
Wednesday 08 March 2006 - 18:31:55 Citovat
Host
kazdopadne som tiez niekde pocul, ze ma byt 2006 uz na trhu ...
vraj v kategorii, ktora by konkurovala CLKcku ...
a odhadovana cena.. hm.. CLK 1,9 MioSKK, Omaha 1,2 MioSKK v porovnatelnej vybave .. hm..
dufam, ze sa zdroj z opla nemyli
vrgada
Wednesday 08 March 2006 - 21:39:12 Citovat
Host
A ma to jeste zadni nahon? Newbo je to zase jen lepsi vectra?
Tlumex
Wednesday 08 March 2006 - 21:52:17 Citovat
Host
vrgada napsal ...
A ma to jeste zadni nahon? Newbo je to zase jen lepsi vectra?


No esli neni zadohrab nema u me sanci
Lucifr
Wednesday 08 March 2006 - 22:15:00 Citovat
Host
"GM bosses have decided to proceed with a rear-wheel drive setup currently being developed by Holden in Australia to be used in the next generation VE Commodore. This will help make the new Omega more competitive against the likes of BMW and Mercedes."

Stručně: má to být zadokolka, aby mohla konkurovat BMW a Mercedesu _love

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1369 sec,0.1102 z toho dotazů.