• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spoiler ala trnda?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
fist
Tuesday 14 December 2004 - 00:12:59
Host
Netusite kde se da senat presne stejne oplastovani jako ma trnda (galerie clenu 2. stranka)? Moc se mi to libi. Diks fist
M@C
Tuesday 14 December 2004 - 11:41:29
Host
Je to pekne, ALE... taky jsem mel spojler, dole vepredu. No uz ho nemam, je prelomeny v garazi. Nase cesty nejsou takovemu oplastovani nakloneny, bohuzel.
Jinak, levne by to slo nejspis sehnat nekde v polsku. V polskem tesine znam jeden obchod, kde by mohli mit neco takoveho.
Btw. kdyby chtel nekdo koupit ten muj spojler, at se ozve. Za par korun ho prodam, opravit pujde a bude jako novy
fist
Tuesday 14 December 2004 - 18:37:27
Host
juuu ja jsem od tesina 10km tak povidej prehanej, ty ses tako pobliz? Prijel bych se na ten spoiler podivat ....
M@C
Wednesday 15 December 2004 - 13:39:08
Host
Ja vim, kdyz mas svoje www na .opf.slu.cz, tak to asi do Karvine nemas daleko Ja jsem z Trince. Foto toho spojleru mam na Odkaz , vypada dost tak dobity, ale kdyz se to da dohromady a strikne, tak by to mohlo byt ok. Jinak kdybys chtel i adresu toho obchodu v polskem tesine, tak to je:
Motozbyt
ul. Zamkowa 24
tel.: 0048(33)8521002
je to kousek od hranice.
kdyztak muj mail je Email
Anonymous
Wednesday 15 December 2004 - 13:40:26
Host
jo a jeste se spojlerem to vypada tak:
Odkaz
fist
Wednesday 15 December 2004 - 15:59:29
Host
mno, jenomze ja nemam mlhovky .... Takze ten spoiler by vypadal kapku makle s temi pruzory, leda to zaslepit nejakym laminem. Kouknu do toho zbytu diks
M@C
Wednesday 15 December 2004 - 18:46:14
Host
No tak to si musis poridit mlhovky
K Motozbytu: prejdi pres most, ktery autum slouzi pro vyjezd z Polska, niz po toku Olse. Jsi porad rovne, dostanes se na krizovatku a tam za rohem to je. Doporucuji tam jit pesky, jeli jsme tam kamaradovou Astrou GSI a tolik sprostych slov jsem behem jedne jizdy jeste neslysel Polske cesty, no...
Btw. kdybys chtel mlhovky, maji je tam asi za 500kc/ks
M@C
Thursday 16 December 2004 - 16:50:18
Host
Kdyby ten spojler nekdo chtel, tak se ozvete
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1865 sec,0.1459 z toho dotazů.