• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Regulace ventilátoru Omega digi klima
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Email
Saturday 21 August 2004 - 18:51:40
Host
Čau,
Mám Omega B 1996 MV6. Odeąel mi elektronický regulátor otáček ventilátoru topení / klima. Regulátor je osazený 3 MOSFET BUZ 102, které se uľ nevyrábí. Původně odeąel jeden. Vyhodil jsem ho a fungovalo to 1/2 roku na zbývající 2. Teď to nefunguje vůbec. Motor je OK (napřímo to jede). Máte někdo schéma, nebo nápad jak na to? Jak to komunikuje s přístrojovou deskou?
Email
Monday 30 August 2004 - 12:06:46
Host
a teď se ke vąemu zdá, ľe v regulátoru samotném to není. Tak asi elektronika na palubní desce. Nebo ľe by nějaká skrytá pojistka, či senzor, související zařízení ...??? Displej svítí, tlačítka reagují, čísilka se mění, ale motor stojí. Uľ jste se stím někdo setkal?
Nomike - Email
Monday 08 November 2004 - 23:15:12
Host
Co se zdá je sen! Skutečnost je taková, ľe pánové na OPEL vrakoviąti na Kutnohorské v Praze mi nabízeli VADNÝ regulátor. Protoľe nefungoval, nabízeli celou ovládačku navíc. Naątěstí jsem nekoupil. Na vrakoviąti Bennett Cars mi prodali fungující dobrý kus za 1.500,-. Nemůľu si vynachválit, jak mi funguje konečně topení! Také jsem zde koupil zpětné vnějąí zrcátko za 600,- které mi poąkrábané (lehce ale přeci) nabízeli na Kutnohorské za 800,-
klubo
Monday 08 November 2004 - 23:27:32
Host
můľu potvrdit ľe bennett cars je hodně solidní...
Andrej
Tuesday 23 November 2004 - 01:44:46
Host
2lev3 - hele, a strelil bys mi tu puvodni poskozenou ?
Nomike - Email
Wednesday 01 December 2004 - 21:29:10
Host
Andrej160.218.40.134 napsal ...
2lev3 - hele, a strelil bys mi tu puvodni poskozenou ?

2Andrej: klidně ti ji věnuji, ale podle mně má chybu v komunikaci. Výkonové tranzistory jsem se pokusil nahradit. Jsou dobré, takľe buď si se zbytkem nerozumnějí, nebo ten zbytek je prostě v háji. Poąli mi adresu kam to doručit.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2126 sec,0.1578 z toho dotazů.