• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hláška palubního PC - kontrola oleje
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pašák
Friday 16 March 2007 - 01:12:17 Citovat
Host
Ježíšmarjá holka, to Tě v autoškole neušili, že při kontrole oleje máš otřít měrku? __; Ty tady rozjedeš diskusi nad kterou si tady renomovaný chlapi lámou hlavy a předávaj svý zkušenosti _;
Promiň, ale víš, že to bylo to první co mě napadlo? - Ženská, která si nemí zkonterolovat olej To nic chybama se člověk učí, hlavně aby Tě příště nevyděsila kontrolka stavu paliva...
Martas
Friday 16 March 2007 - 06:38:46 Citovat
Host
Pašák napsal ...

Ježíšmarjá holka, to Tě v autoškole neušili, že při kontrole oleje máš otřít měrku? __; Ty tady rozjedeš diskusi nad kterou si tady renomovaný chlapi lámou hlavy a předávaj svý zkušenosti _;
Promiň, ale víš, že to bylo to první co mě napadlo? - Ženská, která si nemí zkonterolovat olej To nic chybama se člověk učí, hlavně aby Tě příště nevyděsila kontrolka stavu paliva...


Skoda ze odpovidas na rok starej neaktualni prispevek, no hlavne ze jsi si zlepsil ego kritizovanim zensky ...
WISAStar
Friday 16 March 2007 - 17:35:47 Citovat
Host
omega ma tri stupne hl;asek oleje.... prvni zkontrolovat olej, druha je engine oil level (no proste ze tam neni olej) a treti je kontrolka na pristrojovce ale to uz je spatny ?lola
Karel - VYŘEŠENO
Monday 24 November 2008 - 15:19:54 Citovat
Host
Nečetl jsem zde všechny připomínky ALE ZKUŠENOST MÁM.
Hlásilo mi to taky že mám málo oleje třeba při jízdě po dálnici (po ca 80km)- zastavil jsem, zkontroloval rysku a olej nikdy neklesl pod těch několik drážek. Takto se to opakovalo nepravidelně rok. Olej jsem samozdřejmě dolíval.
ALE CHYBA BYLA ŽE JSEM DĚLAL VÝMĚNU OLEJE A BYL TAM DÁN CASTROL a to jsem koupil ještě 2 litry na dolejvání. VYŘEŠILKO SE TO SAMO KDYŽ ZASE HLÁŠKA - DOJEL JSEM K BENZINCE A DOKOUPIL OLEJ (nechci dělat reklamu shell) DOLIL JSEM TAM NECELÝ PŮL LITR A OD TÉ TOBY JSEM HLÁŠKU NA PAL.POČÍTAČI NEVIDĚL
Martas
Monday 24 November 2008 - 15:33:28 Citovat
Host
Karel - VYŘEŠENO napsal ...


ALE CHYBA BYLA ŽE JSEM DĚLAL VÝMĚNU OLEJE A BYL TAM DÁN CASTROL a to jsem koupil ještě 2 litry na dolejvání. VYŘEŠILKO SE TO SAMO KDYŽ ZASE HLÁŠKA - DOJEL JSEM K BENZINCE A DOKOUPIL OLEJ (nechci dělat reklamu shell) DOLIL JSEM TAM NECELÝ PŮL LITR A OD TÉ TOBY JSEM HLÁŠKU NA PAL.POČÍTAČI NEVIDĚL


To zase motas jabka s hruskama, na vyrobci vicemene vubec nezalezi, zalezi na specifikaci toho oleje !!!
Lhex
Monday 24 November 2008 - 17:56:43 Citovat
Host
Martas napsal ...

..na vyrobci vicemene vubec nezalezi..


pozn. nechci vyvolávat zase tribotechnickou diskusi , ale je fakt, že ne každý "výrobce" uvede na obal pravdivou specifikaci!
A taky to, že se oleje se plní do obalů všude možně, nejen v polsku a je proto možné narazit na plagiát - při cenách olejů se není čemu divit..
Takže záleží a nezáleží..

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1705 sec,0.1354 z toho dotazů.