• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vrzání zadní nápravy
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Yper
Thursday 14 December 2006 - 10:03:19 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Martas: ty nečteš ani mne a ani toho žadatele.
Ano, ty jsi vše měnil - šel jsi cestou dražší, ale jednodušší! Ty jsi se pazvuků ze zadku zbavil naráz.

Ty kulosilentbloky na vnějších koncích ramen vržou skutečně vždy s příchodem jara a pazvuk pak odchází s pokročilým podzimem. Já to měl dva roky za sebou, než jsem to prostříkl injekcí s olejem.

Teď na zimu začínají vrzat gumové blbince.

Jinak ty Tvé kulosilenty, tak jak jsi mi poslal jejich fotky, tak ty už nešly promazat ani náhodou. Ty byly totál kantáre a musely vrzat imrvére bez ohledu na roční období. Něco tak zdevastovaného jsem ještě neviděl!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
feďa
Monday 19 February 2007 - 22:25:53 Citovat
Host
já mněnil všechny kulosilenty ty mi spíš mlátily než vrzally. a teď mi to začlo vrzat až hrůza. předtím dva roky nic. vrže to i když s autem řádně zahoupu. mohou to být tlumiče a dá se stím něco dělat?


VeBe 16xel 99
Lib
Tuesday 20 February 2007 - 06:43:39 Citovat
Host
Jo mě vrzal taky tlumič a výměna to (nečekaně ) vyřešila, ale já už je měl mírně kaput, ikdyž auto ještě neodskakovalo v zatáčkách, po výměně za Kayaba jsem to auto podvozkově málem nepoznal _;
Zdena
Wednesday 21 February 2007 - 22:20:38 Citovat
Host
Mám Opel Astru Caravan X16XEL r.v.1997 a mohu potvrdit vrzající a hlučnou zadní nápravu v tomto ročním období. Zajímají mě tvary silentbloků o
kterých je tady řeč. Myslel jsem, že na každé straně nápravy je jen jeden kus.
Jak náročná je jejich výměna? Díky.
Anonymní
Thursday 22 February 2007 - 06:15:08 Citovat
Host
Zdena napsal ...

Mám Opel Astru Caravan X16XEL r.v.1997 a mohu potvrdit vrzající a hlučnou zadní nápravu v tomto ročním období. Zajímají mě tvary silentbloků o
kterých je tady řeč. Myslel jsem, že na každé straně nápravy je jen jeden kus.
Jak náročná je jejich výměna? Díky.


Jsi ve spatnym vlakne, tohle je na Vectru a ta ma konstrukci zadni napravy nesrovnatelne jinou a vrzani zpusobuji zcela jine dily !
Martas
Thursday 22 February 2007 - 07:21:55 Citovat
Host
feďa napsal ...

já mněnil všechny kulosilenty ty mi spíš mlátily než vrzally. a teď mi to začlo vrzat až hrůza. předtím dva roky nic. vrže to i když s autem řádně zahoupu. mohou to být tlumiče a dá se stím něco dělat?


Jestli ti to dela pri zatazeny rucni brzde tak jsou to pakynky.
feďa
Monday 26 February 2007 - 22:41:24 Citovat
Host
nechal jsem si tlumiče projet na testu ajsou oba ok. poradí mi prosím někdo co s tím vrzáním ovšem kromě zesílení audia jak mi radil mechanik na testu. nebo je vyměnit i když jsou ok?
feďa
Monday 26 February 2007 - 23:07:32 Citovat
Host
Martas napsal ...

feďa napsal ...

já mněnil všechny kulosilenty ty mi spíš mlátily než vrzally. a teď mi to začlo vrzat až hrůza. předtím dva roky nic. vrže to i když s autem řádně zahoupu. mohou to být tlumiče a dá se stím něco dělat?


Jestli ti to dela pri zatazeny rucni brzde tak jsou to pakynky.


ruční brzda není zatáhlá a to by mi nevrzalo při jízdě né?
Snaid
Sunday 01 April 2007 - 23:01:47 Citovat
Host
vrzající zadní náprava me doslova s...e. Auto krásný jako by vyjelo nový z fabriky a sotva prejedu na námestí retarder, musim se stydet, je to slyset vsude a ani rádio uz nepomáhá.. Zkusím promazat ty silenbloky jak tu povídáte, znamená to doslova vrazit jehlu napr. mezi oko ramena nápravy a silenblok v nem a nacpat tam olej? Menil jsem gumy na stabilizátoru zadní nápravy a ty jsem pri vymene vymazal grafitkou tak snad odtud to nebude.. Tlumice jsou po vymene cca. rok. Jinak silenbloky na ramenech jeste vypadaji slusne tak SNAD by pomohlo je promazat, i kdyz tomu moc neverim, ze se mezi zalisovanej silenblok nejakej olej vubec dostane.. Mate nekdo s tim zkusenosti? Díky
Anonymní
Monday 02 April 2007 - 06:24:52 Citovat
Host
Snaid napsal ...

Jinak silenbloky na ramenech jeste vypadaji slusne tak SNAD by pomohlo je promazat, i kdyz tomu moc neverim, ze se mezi zalisovanej silenblok nejakej olej vubec dostane.. Mate nekdo s tim zkusenosti? Díky


To nejsou silentbloky v pravym slova smyslu ale spis zdvojeny kulovy cepy je to videt zde Odkaz , ktery jsou z obou stran zapozudreny prave tou gumou (na obrazku je guma jen z jedny strany). Kdyz tu gumu propichnes (co nejvic zezhora) tak se dostanes do "vzduchoprazdna" a tam se toho oleje vejde ....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1872 sec,0.1502 z toho dotazů.