• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
uvolněná přední maska
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Tuesday 07 December 2004 - 12:25:07
Host
čau prosím včera jsem zjistil, ľe mám uvolněnou přední masku s opláckým znakem. Koukal jsem ľe to drľí na dvou ąroubech pod haupnou a na nějakém drľáčku hned pod znakem opel v nárazníku. A nejspíą se mi ulovil ten drľáček, poraďte mi prosím jak ho opravit. Ty dva ąrouby pod haupnou jsou v pohodě. díky za odpověďi
riwal
Tuesday 07 December 2004 - 13:05:31
Host
Kup si novej rámeče nejlépe chromovej asi 600,-
Odkaz
Yper
Tuesday 07 December 2004 - 13:14:17
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pod haupnou to drľí na třech ąroubech - dva krajní jsou u světel a jeden středový u zámku-západky haupny. Celá maska je sloľena ze dvou dílů. První je tzv."V" liąta a druhý díl je v ní vloľený - jsou to ty ľaluzie s opláckým znakem. Jako komplet to drľí na tech třech ąroubech pod haupnou a na spodku to drľí v předním nárazníku na třech plastových ąteftech, které jsou součástí "V" liąty a ty se vsunou do obdélníkových děr v předním nárazníku.
Počítám, ľe tahle část újmy nedoznala a máą problém asi v těch ľaluziích.
®aluzie jdou velmi lehce demontovat z "V" liąty - jsou v ní uchyceny na plastových západkách - asi se ti uvrklaly nebo vylámaly. Pokud je to tohle, tak masku demontuj, rozeber (je to skutečně triviální), očisti v horké vodě - odmasti, nech usuąit a pomocí pistole na tavné lepidlo v místě ulámaných západek vąe pospojuj - dej ho tam klidně víc.
Někdy se také stává - jako v mém případě, ľe ľaluzie mají mezi sebou distanční vzpěry a ty se vylámou (popraskají) - takľe se ti pak zdá, ľe je to celé uvolněné. Pokud chceą, tak mi poąli svou adresu a já mám nějaké fotografie, a ukáľu ti na nich kde co je.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Tuesday 07 December 2004 - 13:15:20
Host
spíą bych ho koupil na vraku - ty repliky sou k zblití
maniac
Tuesday 07 December 2004 - 13:54:03
Host
Yper napsal ...
Pod haupnou to drľí na třech ąroubech - dva krajní jsou u světel a jeden středový u zámku-západky haupny. Celá maska je sloľena ze dvou dílů. První je tzv."V" liąta a druhý díl je v ní vloľený - jsou to ty ľaluzie s opláckým znakem. Jako komplet to drľí na tech třech ąroubech pod haupnou a na spodku to drľí v předním nárazníku na třech plastových ąteftech, které jsou součástí "V" liąty a ty se vsunou do obdélníkových děr v předním nárazníku.
Počítám, ľe tahle část újmy nedoznala a máą problém asi v těch ľaluziích.
®aluzie jdou velmi lehce demontovat z "V" liąty - jsou v ní uchyceny na plastových západkách - asi se ti uvrklaly nebo vylámaly. Pokud je to tohle, tak masku demontuj, rozeber (je to skutečně triviální), očisti v horké vodě - odmasti, nech usuąit a pomocí pistole na tavné lepidlo v místě ulámaných západek vąe pospojuj - dej ho tam klidně víc.
Někdy se také stává - jako v mém případě, ľe ľaluzie mají mezi sebou distanční vzpěry a ty se vylámou (popraskají) - takľe se ti pak zdá, ľe je to celé uvolněné. Pokud chceą, tak mi poąli svou adresu a já mám nějaké fotografie, a ukáľu ti na nich kde co je.


Díky ale mě se to urvalo z toho předního nárazníku tak to bude asi ta V-liąta. No nevím ale nechce se mi jí kupovat za 600Kč. Tady posílám email: Email díky za obrázky. Hýbe se mi celá ta přední maska u nárazníku. podívám se na to, kdyľ budeą chtít tak mi posli ty fotky děkuji
Yper
Tuesday 07 December 2004 - 14:18:04
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jo, teď dokončím sluľební psaní, přetáhnu fotky z neděle z fo»áku do PC a poąlu - tobě se tedy urvaly-uklepaly ty ątefty, které se vsazují do nárazníku. O.K. poąlu tedy foto a jak na to.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
maniac
Tuesday 07 December 2004 - 14:23:18
Host
Yper napsal ...
Jo, teď dokončím sluľební psaní, přetáhnu fotky z neděle z fo»áku do PC a poąlu - tobě se tedy urvaly-uklepaly ty ątefty, které se vsazují do nárazníku. O.K. poąlu tedy foto a jak na to.

prosim tě nevím co se mi urvalo akorát vím, ľe kdyľ vemu tu masku do pařátů a přitáhnu jí k sobě tak se v poho hejbe a vidím v nárazníku nějakou věc na který by to asi mělo drľet ale nedrľí... takľe to bude asi ta liąta kolik prosím tě stojí? je to pravda, ľe ta sranda stojí 600kč?napią aľ to poąleą díky
riwal
Tuesday 07 December 2004 - 14:33:03
Host
V Auto Kelly stojí jak jsem psal nahoře, koukni se na odkaz, máą tam i ceny. Kupoval jsem tam chromovou V liątu.
klubo
Tuesday 07 December 2004 - 16:24:48
Host
2maniac: snad se ti to nezdá moc? Origo na vrakárně počítej tak litra
maniac
Wednesday 08 December 2004 - 07:59:09
Host
klubo napsal ...
2maniac: snad se ti to nezdá moc? Origo na vrakárně počítej tak litra


čus to mi neříkej, ľe ta liąta z autokelly není origoą? a na vrakáči jako pouľitou budou chtít litr jo?
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1848 sec,0.1481 z toho dotazů.