• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vyber MV6 - PLIZ HELP!
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Buco
Wednesday 01 February 2006 - 21:47:22 Citovat
Host
Tak som nejak nachylny vymenit moju OB 2,5 TD za nieco sviznejsie .. cize asi najsviznejsie (ak neratam Lotusy ) a teda MV6.

Nasiel som aktualne na slovensku 2, ktore by ma zaujimali.
Chcem vas - znalcov poprosit, ak sa vam chce trosicku browsit, ci by ste sa na ne mohli pozriet a poradit mi, pre ktoru sa rozhodnut ...

zakladne fakty:
1) OB+facelift, r.v. 1999, automat, 111kkm, 318 kSKK
da sa najst na Odkaz je to jedina Omega co tam je ... a: JE TO BAZAR

2) OB pred facelift, r.v. 1998, manual, 187kkm, 164 kSKK
da sa najst na Odkaz je to tiez jedina Omega co tam je .. a: JE TO LEASINGOVKA, ale: potrebuje vymenit vyfuk, nefunguje lavy predny svetlomet a ma len 1 kluc
btw: co by asi na tom mohla stat vymena vyfuku a vymena LP svetla (ako njhorsia varianta ak to nepojde opravit) a co si myslite o tom, ze jeden kluc je boh vie kde ... vymenit zamky a prekodovat alarm a imobilizer? alebo co s tym

Totiz osobne sa mi viac paci OB pred faceliftom, taku mam aj teraz a za tych 164 kSKK je fakt zaujimava ..
skoro by som povedal, ze pochybujem, ze ta faceliftovana o rok novsia za 2-nasobnu cenu ma uspokoji 2x viac
A aj ked by som automat ako prvok komfortu bral, manual mi nevadi

Takze PLIIIIIIZ HEEEEELP.
Díííík.
JardaB
Wednesday 01 February 2006 - 22:11:23 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Nojo, schvalne jsem se kouknul na tipcars-SK a v MV6 tam neni nic! To bude tezka prace, neco najit. Zalezi hlavne v jakem je stavu, videl jsem vraky z r. 99 a krasne kousky z 96-97. A bacha na stav motoru, tam jsou opravy celkem drahe.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
PepaMB
Wednesday 01 February 2006 - 22:55:55 Citovat
Host
Tezky vyber, znam to, nedavno jsem neco podobneho absolvoval. Taky se mi vzdycky libila spis klasika, tedy pred faceliftem, ale nakonec mam doma rocnik 2000 a uz jsem si na to tak zvykl, ze mi stare B-cko prijde kapku zastarale.
Tyhle konkretni 2 auta... to novejsi mi prijde hodne drahe... minimalne oproti te 98-ce, ale take vypada uplne jinak. To je reprezentativni auto. A je to automat. Krasa. Ta starsi je proste ojeta Omega - ten cenovy rozdil je na nich videt. A ty opravy k tomu - o to se asi nikdo moc nestaral (vzdyt je taky z leasingu). Ne ze by se na te novejsi nenasly zavady (urcite se neco objevi), ale budou to IMHO veci, ktere by se musely delat na obou. Takze ja bych volil tu prvni (pokud je motor OK), ale ta cena ...
PepaMB
Wednesday 01 February 2006 - 22:59:19 Citovat
Host
Mimichodem - ma B-cko pred faceliftem take vytapeni interieru zbytkovym teplem (pri vypnutem motoru)? Mel jem v B-cku manualni klima, takze nevim... ted to mame v "C"-ku a je to uplne super
JardaB
Thursday 02 February 2006 - 07:24:03 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
OB to zrejme nema, zkousel jsem to podle navodu a nic...
Jinak ta cena u novejsi je fakt dost vysoka, ale zrejme v SK jsou celkove ceny ojetin nejak mimo...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Vodník
Thursday 02 February 2006 - 07:33:40 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Ta první je moc hezká, ale zdá se drobátko nadhodnocená, a to i ve slovenských korunách. Tu druhou prodává CAC, celkem seriózní firma, nebývají s ní problémy. A co do Čech, to by se ti pro autínko nechtělo? Máme tu větší výběr, jukni: autanet.cz, cars.cz, vyzkouseno.cz, případně: Odkaz . Jinak hodně štěstí přeju.
Bad.Man
Thursday 02 February 2006 - 08:06:48 Citovat
Host
No .... ta starší je víc ojetá - nejen kilometrama ..... ta novější takhle na pohled vypadá jako auto nějakýho managera - prostě reprezentativně ...... samozřejmě novější je lepší ale ta cena se mi zdá o trochu vyšší než je obvyklý ..... jinak ta starší má navigaci ale nemá automat ta novější obráceně ..... mě osobně se víc líbí i vzhledově ten facelift - jen mi vadí to vestavěný rádio - nemam rád když si tam nemůžu dát co chci .... ale i tak - pokud bych ty peníze měl / mohl si dovolit splácet leasing tak bych šel do novější ...... jinak souhlas s Vodníkem - poohlídni se v čechách .....
JardaB
Thursday 02 February 2006 - 08:32:52 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
V nejake diskusi jsem ale pochopil, ze v SK maji s tim dovozem jeste vetsi vopruz nez u nas - stoji to nejak vic.. Tak je otazka, jestli by se to vyplatilo. A soucasna nabidka taky nic moc, chtel jsem jeste jednu OB v super vybave ale nemuzu nic rozumnyho najit.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
qpc
Thursday 02 February 2006 - 09:31:22 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
JardaB napsal ...
V nejake diskusi jsem ale pochopil, ze v SK maji s tim dovozem jeste vetsi vopruz nez u nas - stoji to nejak vic.. Tak je otazka, jestli by se to vyplatilo. A soucasna nabidka taky nic moc, chtel jsem jeste jednu OB v super vybave ale nemuzu nic rozumnyho najit.


..ještě jednu?A já proč lidi nemůžou nic sehnat,zřejmě proto,že někdo jich pak má doma moc

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


qpc
Thursday 02 February 2006 - 09:32:07 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ta nová vypadá slušně,ale jak již bylo psáno,je trošku nadhodnocená..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1613 sec,0.1186 z toho dotazů.