• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zkusenosti s motorem 2.5 benzin
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
DavidST
Monday 06 December 2004 - 15:34:37
Host
Ahoj vsichni

Chci si koupit nejaky jiny auto nez mam (VeBe 1.6 16V)
VeBe je super auto ale tich 100koni je dost malo.....
Na netu sem koukal ze opel ma i 2.5Benzin s 170konema...
Tak chci nejakou tu radu zda jo nebo ne...
Hlavne me zajima spotreba...

Dik
Brčko
Tuesday 07 December 2004 - 06:46:30
Host
Myslím si,ľe chybu stím to motorem neuděláą.Motor se nám zatím nesere(auto je doma přes rok a je to r.v.97).Dlouhodobý průměr je 11l/100km(normální i velmi ostrá jízda),ale skutečnost je jiná a to při tomto stylu jízdy kolem 13l/100km.v pohodě se stím nechá jezdit i rozumně do 10l/100km,ale tomu motoru sluąí víc ta teľąí noha...
DavidST
Tuesday 07 December 2004 - 15:11:31
Host
Takze chces rict ze kdyz budu ridit jenom v ponozkach tak se vejdu pod 10l ? Tak to by se mi libylo...A co treba jizda jen po meste???....Nejzdil si nahodou taky v slabsich vektrach???
Je to zivi auto??...Ta moje 1.6 je je jen tak tak....

Brčko
Wednesday 08 December 2004 - 06:52:06
Host
Čau tak jsem zpátky,jeątě k té spotřebě,kdyľ chceą auto z takovým výkonem musíą počítat s vysokou spotřebou.Tak kdyľ budeą jezdit ostře,někdy normál,město i mimo město tak se vejdeą do tech 12l/100km.Ten motor za to stojí,jede to fakt dobře.Ty koně jsou znát,jeątě o něco lepąí prý je ten 3.0 V6,ale stím nemám zkuąenost.Já osobně mám astru G 1.6 16V stěma tvýma 100PS a rozdíl je velký.Mě to prozatím stačí.ta moje astřička taky dokáľe jet ostře,ale musí se hodně točit
landis
Wednesday 08 December 2004 - 07:15:55
Host
Cau, ja mel predtim taky 2.5V6 v omeze. A na tak tezky auto byl ten motor tak akorat. Rikam akorat, nebyla to zadna raketa. Pokud omegu tak 3.0V6. A k te 2.5, byl jsem spokojen i se spotrebou, pri lehky noze se dostanes pod 10, ja mel prumer loni v lete pri ceste do Chorvatska a zpet 9 a kousek - po dalnici tempomat 130, zapnuta klima celou cestu. Jedina bolest byly uniky oleje snad vsude. Vecer zaparkuju pred barakem a rano louzicky pod autem, cca 3 lt od vymeny k vymene (po 10tis.)
DavidST
Wednesday 08 December 2004 - 18:06:55
Host
Dekuju za odpovedi....

Ja mel myt kupce Moji Vebe za 150tis ale on zacel vahat....ze je to drahy ale ja mam tlumice a brzd.desticky + novej zaves a vymena oleje a filtu...Takze kdyz koupi tu samou vebe za 135tis tak to stejnak casem bude vsechno menit a moji Vebe zna a to co koupi jinyho nezna a jak vite zlaty cesky rucicky..
Ty i z zbronyho auta na srac udelaj vonavku (jako novy)..


Ted me nabidla jedna zenska precipovani z 10500kc bez dph za cenu 6000kc takze asi ji precipuju a z 74kw bude 87kw...
To smad bude stacit a kdyz ne tak si obcas sjedu ze skodou 105L a budu zas spokojenej
Anonymous
Thursday 09 December 2004 - 07:51:18
Host
S tim cipovanim si dej bacha. Pochybuju, ze nekdo dokaze na 1.6 pouhym cipem pridat 13kW. Atmosfericky benziny maji cipem narust tak okolo 5% vykonu, tak abys nevyhodil zbytecne penize.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1500 sec,0.1119 z toho dotazů.