• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klíče Omega B
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
shiny
Tuesday 31 January 2006 - 10:19:03 Citovat
Host
Zdravím Nevíte kdo v Praze nebo okolí udělá klíče na Omegu B ale i s tím čipem co je uvnitř? Už nejsou origoš a v servisu řekli, že to nedokážou a nic neporadili.
Diky
Martas
Tuesday 31 January 2006 - 10:26:17 Citovat
Host
shiny napsal ...
Zdravím Nevíte kdo v Praze nebo okolí udělá klíče na Omegu B ale i s tím čipem co je uvnitř? Už nejsou origoš a v servisu řekli, že to nedokážou a nic neporadili.
Diky


Jestli mas Car pass tak v kazdym autorizovanym servisu ....
shiny
Tuesday 31 January 2006 - 10:32:56 Citovat
Host
Nemám jsem druhý majitel, ale nebyl problém zjistit od prodejce všechna data od originálu auta, udělali ten klíč, ale nešel do auta a servis konstatoval, že v tom případě to u nich nejde zařídit.
Tlumex
Tuesday 31 January 2006 - 10:33:24 Citovat
Host
a esli ho nemas bude te to stat 2500 a musis tam vzit velky technicak a tim dokazat ze to auto je tvoje
Dmcd
Tuesday 31 January 2006 - 10:41:27 Citovat
Host
shiny napsal ...
Nemám jsem druhý majitel, ale nebyl problém zjistit od prodejce všechna data od originálu auta, udělali ten klíč, ale nešel do auta a servis konstatoval, že v tom případě to u nich nejde zařídit.


Tak to vypada, ze mas menenou spinacku a s tim ti servis nepomuze! A pokud je fakt menena tak je otazkou proc! Nechci strasit ale ze by corka (pro prazaky - ukradene)?
Martas
Tuesday 31 January 2006 - 10:42:21 Citovat
Host
shiny napsal ...
Nemám jsem druhý majitel, ale nebyl problém zjistit od prodejce všechna data od originálu auta, udělali ten klíč, ale nešel do auta a servis konstatoval, že v tom případě to u nich nejde zařídit.


Klic jako takovej ti udela "kazdej' kdo dela klice ale imobiliser by ti meli umet nakodovat v tom servisu ...
ttoommaass
Tuesday 31 January 2006 - 10:49:14 Citovat
Host
No, už jsem to tady někde viděl řešit, ale nevadí.

Ja jsem menil spinaci skrinku a i s novym klicem me stala cca 2000 v Lipove, Pha 2. Trvalo to max 5dni. Potreboval jsem ale CarPass. Jestli jej nemas, tak TP a oni to zjisti.

Cip je vec druha, ale nevidim duvod, proc by to nemeli take dokazat.

Tom

VB 96
X20XEV
JardaB
Tuesday 31 January 2006 - 12:42:53 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Imobilizer udelaji taky v kdejakem "zamecnictvi", skoro na vsechny auta, jestli zrovna na OB jsem ale nezjistoval. Maji nejake univerzalni cipy - prectou kod ze stareho klice a naprogramujou do noveho. Pokud ovsem je stary klic k dispozici, jinak smula a vyse zmineny postup. A kod imobilizeru nesouvisi se spinackou, ale s ECU a zrejme jde preprogramovat.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Martas
Tuesday 31 January 2006 - 12:55:33 Citovat
Host
JardaB napsal ...
Imobilizer udelaji taky v kdejakem "zamecnictvi", skoro na vsechny auta, jestli zrovna na OB jsem ale nezjistoval. Maji nejake univerzalni cipy - prectou kod ze stareho klice a naprogramujou do noveho. Pokud ovsem je stary klic k dispozici, jinak smula a vyse zmineny postup. A kod imobilizeru nesouvisi se spinackou, ale s ECU a zrejme jde preprogramovat.


Z klice (imobiliseru) s plovoucim kodem ten kod nevyctes .....
JardaB
Tuesday 31 January 2006 - 13:42:23 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ale ze by OB mela plovouci kod v imobilizeru - vubec jsem navic neslysel o nejakem takovem systemu, mozna karty u rendlika... U dalkace samozrejme jo, ale to s tim snad nesouvisi...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1323 sec,0.1012 z toho dotazů.