• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jaké svíčky?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Nomike
Wednesday 01 December 2004 - 22:46:58
Host
Mám problém: nové kabely, řádně uloľené, předepsané svíčky, ale hlava hodně sníľená. Je to OmBe 3,0 MV6, komprese 14,5 aľ 15 (podle knihy tam bylo 10,8), AGR zaslepené, vysavač do výfuku vymontovaný, filtr vzduchu nový. Kdyľ to je studené, tak to běľí sotva na pár válců, dýmí to jak lokomotiva a prská do výfuku, po zahřátí to běľí dobře. Stačí ujet pár set metrů. Diagnostika nebliká ľádnou závadu. Benzín pouze Shell V Power. Ve vysokých rychlostech taktéľ líné. Ve tmě se mi zdá, ľe kabely světélkují. Protoľe mi dochází fantazie, tak to tipuju na svíčky. Jakýkoliv (i blbý) nápad vítám!!!
NIO
Thursday 02 December 2004 - 22:49:57
Host
to co delaji ty kabely je spatne. nesmeji svetelkovat.
svicky dej NGK. pokud je snizena hlava kvuli vetsimu tlaku, tak tam dej 4 bodovy. a jak to papa olej kdyz to dymi. Pokud je zvetseny tlak je pri teto uprave nutne vymenit stiratka ventilu za nove a nez se tam daji tak jim pritahnout perka.
za studena pak muzou propustet olej a karbonovat a pridirat se.
Anonymous
Thursday 02 December 2004 - 23:25:19
Host
Díky NIO. Zkusím to. NGK tam jsou, ale 2-bodové. Hlava byla dole nedávno a ventily byly čisté jak dětská prdelka. Ale olej to papá. Na druhou stranu to má naběháno víc neľ 280k (tacho)- já bych to ale typoval tak na 1/2 miliónu km. Přitáhnout pérka?? - to jako je vypodloľit? Kolik bys doporučil?
NIO
Saturday 04 December 2004 - 19:59:50
Host
myslel jsem perka na stiracich guferach. aby pri tech tlacich nepropoustely olej. Ventily byly cisty i nad halvou ventilu pred drikem?? Tak jestli to papa olej tak jeste udelej stiraci krouzky na pistech. A o kolik stahli hlavu ::: to by me zajimalo )
Nomike
Saturday 11 December 2004 - 23:15:00
Host
Tak ty ventily měly gufera nové. Blýskaly se jak zrcadla. Absolutně ľádné stopy po opálení, vyąąí teplotě nebo karbonu. Vąe absolutně super... aľ na to, ľe jsem to právě zadřel. Jak zjistím čím to bylo, tak se podělím. Zjistím ti i o kolik ąla ta hlava dolů.
NIO
Saturday 11 December 2004 - 23:25:04
Host
Nomike62.141.25.1 napsal ...
Tak ty ventily měly gufera nové. Blýskaly se jak zrcadla. Absolutně ľádné stopy po opálení, vyąąí teplotě nebo karbonu. Vąe absolutně super... aľ na to, ľe jsem to právě zadřel. Jak zjistím čím to bylo, tak se podělím. Zjistím ti i o kolik ąla ta hlava dolů.


tu hlavu zahod.
no ja myslim ze olejovy cerpadlo. nebo nco v kanale. to poznas hned.
Nomike
Tuesday 21 December 2004 - 00:10:23
Host
tak a je to jasné. Ten motor má najeto hrubě víc neľ uváděl tachometr z AAA-ček. Protočil se mi ąálek na klice 1. válce. Tak byl sjetý! Takľe, kdyľ uľ to je venku, generálka. Mimochodem, klika je stále jako nová. Tachometr ukazoval cca 300 k, já typoval na 500 k a kamarád mechanik tvrdí 1 mio skutečně najetých. Tak nevím, to vąe od ledna 1997.
EnRico
Tuesday 21 December 2004 - 21:50:51
Host
Slyąel jsem o Omegách, co jezdily 150 tisíc ročně km, prej v reľii ZaMini (MZV ČR) vozily diplomatickou poątu. Buď je to jen z říąe legend, nebos právě natrefil na jedu z nich ...
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2828 sec,0.2383 z toho dotazů.