• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Studeny start X20XEV divne zvuky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Palo
Wednesday 01 December 2004 - 16:23:29
Host
Po studenom starte vydava motor *divne* zvuky, pripomina mi to piskanie loziska plus sem tam nejake hrkotanie. Po tom ako sa motor torchu zahreje a otacky klesnu na standardny volnobeh(cca.1 minuta) sa to piskanie a hrkotanie strati. Auto ide dobre. Pri otvorenej kapote mam dojem ze tento zvuk vychadza niekde z pravej casti (pri pohlade spredu dozadu). vyzera to tak ze to suvisi s tymi vyssimi otackami po starte. Mate niekto tusenie co by to mohlo byt? Bude to nieco s tym *syticom* alebo to moze byt nejake lozisko(alternator...) Blizi sa inspekcna prehliadka takze do servisu pojdem tak ci tak, len som nechcel aby to hladali systemom pokus-omyl-omyl.
NIO
Wednesday 01 December 2004 - 20:47:02
Host
vpravo vpredu.... ventilator prisavani sekundarniho vzduchu.
Anonymous
Wednesday 01 December 2004 - 21:35:52
Host
jsem stejného názoru jako NIO. Vymontovat a zahodit. To mi poradil můj technik 3-mi léty. Nechybí mi
Palo
Thursday 02 December 2004 - 13:36:00
Host
Vymontovat a zahodit Tak sa na to pozriem . Aky je velky ten ventilator? Je to schovane v prednej maske?
riwal
Thursday 02 December 2004 - 13:47:16
Host
U VeBe je to při pohledu zepředu na pravém podběhu taková kruhová plochá černá věc, kdyľ to natočíą studený a otevřeą haubnu najdeą to podle zvuku - kvílí to dost a u tebe asi jeątě víc neľ normálně.
NIO
Thursday 02 December 2004 - 22:44:02
Host
Palo80.145.110.23 napsal ...
Vymontovat a zahodit Tak sa na to pozriem . Aky je velky ten ventilator? Je to schovane v prednej maske?


staci odpojit, pro pripad dalsiho prodeje auta.
Palo
Tuesday 11 January 2005 - 09:23:23
Host
Tak to uzavriem. Cudne zvuky naozaj pochadzaju z toho cerpadla sekund.vzduchu. Na Omega B sa k tomu da dostat iba odspodu, je to vpravo uplne vpredu schovane v narazniku. Servisman povedal ze to predsa len nejaku funkciu ma, tak sme to nechali zapojene.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1434 sec,0.1145 z toho dotazů.