• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
InSP
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Monday 29 November 2004 - 10:15:49
Host
Čau co to prosím znaměná? a dá se to nějak odstranit.
A jeątě jedna otázka, co se vąechno mění při 105tis. prohlídce akolik by tak měla stát.?
Lib
Monday 29 November 2004 - 10:31:32
Host
jo tak tuhle prohlidku jsem nedavno absolvoval Koukni ke me na web, mam to tam popsane, ale muze se to menit kus od kusu. Zalezi kdy ti menili rozvody a v jakym stavu to celkove mas.
maniac
Monday 29 November 2004 - 11:07:10
Host
Lib napsal ...
jo tak tuhle prohlidku jsem nedavno absolvoval Koukni ke me na web, mam to tam popsane, ale muze se to menit kus od kusu. Zalezi kdy ti menili rozvody a v jakym stavu to celkove mas.

Díky koukal sem k tobě na stránky a kolik by to stálo bez těch rozvodů.? A ty silnebloky také patří k 105tis. km prohlídce. děkuji
Lib
Monday 29 November 2004 - 12:45:32
Host
cena tam prece je, 10k. Bez rozvodu to nevim, me zajima hlavne cena celkem. Ty silentbloky podle potreby, to uz by ti mel dobrej mechanik rict (podle vuli kola na zvednutym aute). Ale to je secko individualni, proste nech si udelat gen. prohlidku - krome takovych tech notorickych veci jako olej/filtry (olejovej, pylovej, sani) i treba stav brzd, kapaliny (brzdova, chladici), stav podvozku, koroze, geometrie, serizeni svetel, diagnostika, rozvodak (+ kladky, vodni pumpa), klinak apod. No a co se uzna za spatny tak vymenit. (ja vim, to je nejvetsi slabina, u ciziho servisu, kde ti na tom dela cizi clovek je to tezky, jsou schopni vymenit i to co je OK, jen aby vydelali)
[ Edited Mon Nov 29 2004, 12:47PM ]
Libor
Monday 29 November 2004 - 14:09:28
Host
vyčetl jsem to někde hlouběji:

InSP - inspection - jako ze mas s tim autem jet do servisu. VYpneą zapalovaní, zmačkneą nulování tachometru a drľíą, otočíą klíčkem a pořád drľíą aľ se objeví ----. A uľ je to hotovo.
maniac
Monday 29 November 2004 - 14:20:50
Host
Libor213.180.38.71 napsal ...
vyčetl jsem to někde hlouběji:

InSP - inspection - jako ze mas s tim autem jet do servisu. VYpneą zapalovaní, zmačkneą nulování tachometru a drľíą, otočíą klíčkem a pořád drľíą aľ se objeví ----. A uľ je to hotovo.

díky a čau to myslíą jako do servisu na garanční prohlídku? A s tím nulováním to jde takhle jednoduąe?To je fakt dobrá rada. díky
Libor
Monday 29 November 2004 - 14:27:35
Host
Taky mne to furt stvalo, provedl jsem to minuly tyden.
Zafira X20DTL
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1813 sec,0.1444 z toho dotazů.