• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ukazatel teploty
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Libor
Thursday 25 November 2004 - 16:14:21
Host
Ručička ukazatele teploty leľí po větąinu času jako mrtvola. Občas se hne na 80° kde vydrľí pár minut a zase spadne dolu. Topení funí po 5ti minutách vlaľný vzduch. Kde hledat chybu. Termostat? Nebo čidlo teploty - jak ho proměřit, jaké má mít parametry? Nebo nějaká kravina na budíku? Prosím o radu. Zafira X20DTL.
NIO
Thursday 25 November 2004 - 20:25:20
Host
termostat
cidlo
budik

jedno z toho. odzkousej si to

termostat - nesmi se ohrivat hned od zacatku chladic
cidlo promerit nebo diagnostikovat
budik vyskratovat cidlo pro budik jestli dojede az na konec
riwal
Friday 26 November 2004 - 07:27:34
Host
Po 5ti minutách vlaľnej vzduch, tak to netopí a je to termostat. Jak ti psal NIO poznáą to podle toho chladiče. Mě de po 5ti ninutách jízdy horkej vzduch i dneska a bylo -6.
Lib
Friday 26 November 2004 - 09:01:12
Host
riwi to zalezi, ja jedu od baraku vetsinou z mirnyho kopce a po 5min mi z toho nejde horkej vzduch ani za prase. A bodejd taky jo, krome tak 1km kdy to zere 20/100 a jedu do kopce pak ho pozvolna sjizdim a to nejde spotreba nad 7, tak jak se to muze zahrat
Libor
Friday 26 November 2004 - 09:33:28
Host
Diky za odpovedi, jelikoz jsem majitelem jete zirafi a opla taky teprve mesic zacinam zjistovat, kde nechal tesar pred prodejem diru . Jake mate zkusenosti se spotrebou u tohoto (X20DTL) motoru? Zda se mi, ze docela zere. I kdyz pravda je ta, ze je to na vetsi auto jenom 82k motor. Pripocteme-li ziminku. A mozna, dle predchozich reakci v pr*eli termostat. Urcite nejsem zadnej zavodnik, abych musel mit dlouhodobou prum. spotrebu 9l.
klubo
Friday 26 November 2004 - 09:41:50
Host
2libor: já mám astru G 3dv. X20DTL a pal. pc ukazuje 6,2 po městě
riwal
Friday 26 November 2004 - 10:09:19
Host
Ten furt podchlazenej motor ľere víc.
Libor
Friday 26 November 2004 - 10:22:24
Host
Holt bude muset probehnout vymena termostatu. Zena mne asi zabi, pred vanocema investice do auta .
riwal
Friday 26 November 2004 - 11:23:16
Host
Termo stojí asi 800 - nic co by Tě zabilo.
Libor
Friday 26 November 2004 - 11:32:56
Host
To je sice fakt, ale jeste jsem se financne nespamatoval z koupi noveho vozu + vymnena oleju a filtru a naplni + prihlaseni v CR + pojistovna a naskace to takovym zpusobem, ze sem si podrbal hlavu a do toho ty sikovny vanoce a deti a tak . A ten puvodni povoz porad stoji pred barakem. Kdyby nekdo chtel felicii kombi diesel. je k mani cca za 90 kkč. Trapi mne povinne ruceni.
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2048 sec,0.1527 z toho dotazů.