• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
praskání palubky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Thursday 25 November 2004 - 08:24:00
Host
Čau pánové a nějaké dámy chtěl sem se zeptat jestli taky, kdyľ teď při mrazech kdyľ necháte auto přes noc venku a je pěkně promrzlý tak jestli vám také praská palubka jak se to zahřívá. Kdyľ přejedu jakýkoliv hrbol tak to zapraská. jen kdyľ je to ale vymrzlý. A hlavně to praská, kdyľ pustím teplý vzduch na přední sklo?díky za odpověď
Lib
Thursday 25 November 2004 - 08:31:52
Host
Jo taky, ale me to pripada normalni, proste to tepelne pracuje jako kazdy jiny material.
Yper
Thursday 25 November 2004 - 08:34:17
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
jj, mně to dělá taky. Někdo tady radil, aby se to prostříklo silikonovým sprejem, protoľe ten neleptá (obecně nepoąkozuje plasty). Úplně se to neodstraní, ale sníľí.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
malajizva
Thursday 25 November 2004 - 09:38:05
Host
praská, praská, praská &|
riwal
Thursday 25 November 2004 - 16:14:13
Host
Je to normální - nic nepomůľe. V létě zase praská kdyľ je rozpálená a pustíą klima - plast pracuje.
benji
Thursday 25 November 2004 - 18:08:03
Host
To je snad normální, neřeąil bych to, to dělá kaľdý auto.
Holt kaľdý materiál reaguje na změnu teploty, některý má větąí součïnitel tepelné roztaľnosti, jiný menąí - kdyľ se potkají, dělá si jeden místo naúkor druhého. To je fyzika, s tím nic nenaděláą.
LarryE
Friday 26 November 2004 - 07:58:23
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
To stim silikonovým sprejem jsem radil já a s úspěchem to praktikuju.Stačí prostříkat místa,kde k sobě plasty doléhají - přední ofuky skla,okolí středové ventilace apod.Lepąí je jeątě při příleľitostným rozebírání palubky prostříknout i vnitřní dosedací plochy plastů.Účinek je opravdu dost poznatelný i kdyľ ne 100%

LarryE
Chibama se človjek učý
maniac
Monday 06 December 2004 - 11:56:23
Host
Yper napsal ...
jj, mně to dělá taky. Někdo tady radil, aby se to prostříklo silikonovým sprejem, protoľe ten neleptá (obecně nepoąkozuje plasty). Úplně se to neodstraní, ale sníľí.

čus dá se sehnat ten sprej vąude. nebo jen ve speciálních krámech. jo a jeątě jsem slyąel o nějakém silikonu, kterej ale leptá palubku, ľe prej si mám koupit silikonový olej. tak nevím jak se tento sprej přesně jmenuje děkuji za odpověď
Anonymous
Monday 06 December 2004 - 17:12:24
Host
Rozebrat, vsechny plasty zvnitr na dosedacich plochach opatrit tenkou vrstvou silikonu, po zaschnuti smontovat. A vyreseno - takrka navzdy.
Andrej.
Anonymous
Wednesday 15 December 2004 - 19:37:26
Host
Mně to dycky lupne jak kdybi mi prasklo čelní sklo.To bude asi to samí...
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1459 sec,0.1104 z toho dotazů.