• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní stěrač u VB Caravan
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Papír
Monday 22 November 2004 - 10:52:41
Host
Kdyľ pouľívám zadní stěrač u Caravanu, tak mi vynechává prostřední část skla u ustřikovace nesetřenou. Zdá se mi ľe ramínko nedostatečne přitlačuje stěrač na sklo. Poradtě prosím co s tím. Zda vyměnit stěrač či co?
riwal
Monday 22 November 2004 - 10:56:43
Host
Zadní stěrač u caravanu je na hovno - to zaprvé. Výměna pruľiny, která je unavená Ti nepomůľe - mám to za sebou. Jediný co pomůľe je dát deląí stěrač - ten se prohne podle skla, ale musíą ho drobet upravit - dole kde je patka ve skle by se to ľmoulalo, takľe jen seřízneą břit sterače. Nahoře to nevadí.
benji
Monday 22 November 2004 - 18:00:01
Host
1.Vąechno, co se má hejbat, promazat něčím, co nezmrzne (silicon, grafit) - hlavně kloub na hřídeli motorku. Dělám to 2x do roka a nemám problém.
2.Vyměnit gumičku stěrače, popř. celou stírací liątu - stojí asi 100,-, nemusí být origo.
3.Vyměnit celé rameno stěrače, můľe být problem v té pruľině, jak píąe riwal.
Obecně- v zimě stírají vąechny stěrače hůř a ten zadní není zrovna nejdokonalejąí. Kdyľ bude mrznout, tak čmouhy bude nechávat vľdy - na zadním skle u caravanu je hroznej bordel, malej přítlak (nebo díky ledu ľádnej) a málo vody - nejhorąí kombinace.
Pavel
Tuesday 21 December 2004 - 14:43:16
Host
Zdravím, se zadním stěračem jsem měl podobný problém. Stíral jenom v krajích. Je vąak jednoduchá pomoc, stačí trocha násilí: bylo potřaba rameno trochu víc ohnout (není nutné sundávat, stačí vyklopit a zabrat) a celý se to přitlačilo na sklo a nyní stírá parádně.
Problém tam mám ale dál v tom, ľe trasa stěrače se pravidelně mění, tzn. ľe zastavuje např. uprostřed okna a pod. Kdyľ se to samo srovná a chodí od kraje ke kraji, tak to nemá dlouhého trvání. Neví někdo náhodou co stím?
Díky.
riwal
Tuesday 21 December 2004 - 15:12:31
Host
Souhlas s Pavlem. Zkus ten deląí stěrač - mě se to osvědčilo.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2644 sec,0.2250 z toho dotazů.