• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prasklé zpětné zrcátko
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Prazdroj
Thursday 29 December 2005 - 22:05:30 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Je tam tkovej kloub nebo . Na zrcátku je kulyčka která se natlací do takovyho nábehu kterej je ve prostřed držáku a fonguje tam jako kloub. Neumim to popsat.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
Gary
Saturday 31 December 2005 - 16:24:15 Citovat
Host
Je to jenom natlačené.Zatlač a máš to tam.
PN
Saturday 31 December 2005 - 18:09:55 Citovat
Host
2 Michal: Jak jsi dopadl s tim zrcatkem. Ja jsem si v Mototechne nechal objednat zrcatko a prislo ploche, ne panoramatcike. Takze jsem jim ho nechal, protoze jsem vyslovne pozadoval panoramaticke. Jake ti doslo?

petv2
Sunday 01 January 2006 - 12:18:28 Citovat
Host
za ty prachy to v autokelly bude na 95% ploché...
TOuST
Friday 24 March 2006 - 11:50:30 Citovat
Host
Sklo do zrcátka za 191Kč je asi kravina. Já sem měnil L sklo, byl to neoriginál za 500Kč. Má tam takovou tu linku která rozděloje sklo na jiné optické zalomení. Leč to zalomení se nekoná, celé sklo je ploché a k tomu nevyhřívané. Takže skoro nanic. Origo jsem slyšel že stojí něco kolem 1100Kč. Ptal jsem se f Oplu a tam mi řekli 220Kč :-o. Takže babo raď. Nemáte někdo na Astru G sférické vyhřívané sklo do levého zpětného zrcátka?? .
Yper
Friday 24 March 2006 - 13:19:19 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Rozlišujte, zda se jedná o sklo k řidiči - to je panoramatické a ke spolujezdci - to je spíš ploché - né úplně, ale zdaleka není TAk panoramatické, jako to na straně řidiče.
Zrcátko ze dveří demontuj - demontuje se zevnitř. Na stole jej pak na jednotlivé díky rozeber - něco je na šrouby a něco jen jako zacvakávací plast.
Celý mechanismus doporučuji předtím, než "něco" budeš dloubat, prostříknout silikonovým sprejem. Postupuj opatrně, rozebrat to sice jde, ale dá se udělat i škoda. Nekdy plast povolit nejde.
Většina zrcátek je na podkladové plastové základně přilepena oboustranně lepící páskou - je to taková jakoby gumová nechovka. Bývají s ní přichyceny plastové lišty na auto a stojí zhruba okolo 100 Kč. Prodává se jako páska nebo deska v OBi něbo Baumaxu. Je do venkovního prostředí.
Pokud máš sklo prasklé, tak bych zrovna nic extra nevydloubával, ale snažil se to dostat dolů postupně bez rozebírání a pak tu základovou plochu očistil a nalepil na ní nové sklo - samozřejmě, že je lepší použít to dražší sklo, které je i vyhřívané. Teprve až výhřev tam nemáš, tak v zimě zjistíš, jaká je to škoda, že jsi šetřil.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
tom brno
Wednesday 12 April 2006 - 00:51:30 Citovat
Host
Zdar ja mam prave i leve zrcatko na astru G a mam i vyhrivane i nevyhrivańe tak jestli nekdo budete mit zajem tak se ozvete na mail Email klidne poslu i na dobirku delal jsem to uz nekolikrat a myslim si ze byli vsichni spokojeni takze zatim zdar tomas
TOuST
Wednesday 19 April 2006 - 20:47:21 Citovat
Host
Ja nedavno navstivil bennett cars a za 600 koupil sklo do leveho zpetneho zrcatka. Trosku mene hreje jak pravea je trosinku skrable, ale jsem spokojen .
Michal
Monday 24 April 2006 - 14:36:58 Citovat
Host
tak jsem pekne nastvanej, koupil jsem v Autokelly samotne sklo do zpetneho zrcatka za 192,- (u zpolujezdce), jine jsem v jejich nabidce nevidel. Vyndal jsem to stare a nalepil nove , no a oukam, ze nic nevidim, to sklo je snad ploche. I v tom rozbitem jsem toho videl vic.
Uz to tady par lidi psalo. Stejme me ale nas***, kdyz prece kupuji nahradni sklo, tak predpokladam, ze to sklo bude stejnych parametru jako to original. Fakt me to dost nastvalo.

Prosim vam, poradte mi, kde koupit nahradni sklo do zpetneho zrcatka a jak bych mel definovat prodavaci svuj pozadavek, aby pochopil ze jsem si nespletl kram a nekupuji zrcadlo do koupelny ?
moc dik
Bad.Man
Monday 24 April 2006 - 16:39:54 Citovat
Host
Michal napsal ...

tak jsem pekne nastvanej, koupil jsem v Autokelly samotne sklo do zpetneho zrcatka za 192,- (u zpolujezdce), jine jsem v jejich nabidce nevidel. Vyndal jsem to stare a nalepil nove , no a oukam, ze nic nevidim, to sklo je snad ploche. I v tom rozbitem jsem toho videl vic.
Uz to tady par lidi psalo. Stejme me ale nas***, kdyz prece kupuji nahradni sklo, tak predpokladam, ze to sklo bude stejnych parametru jako to original. Fakt me to dost nastvalo.

Prosim vam, poradte mi, kde koupit nahradni sklo do zpetneho zrcatka a jak bych mel definovat prodavaci svuj pozadavek, aby pochopil ze jsem si nespletl kram a nekupuji zrcadlo do koupelny ?
moc dik


Přesně stejně jsem teď dopadl se zrcátkem na služební Feldě - kupovaný v KELLY a je v něm hovno vidět a navíc "přibližuje" - zkrátka ukazuje vzdálenost jinak než to origo .... takže jsem objednal originál a tobě doporučuju to samý (i když Felda a Astra je u zrcátka rozdíl dvojnásobku ceny) ale zkus vrakáč .....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2168 sec,0.1733 z toho dotazů.